کد خبر : 32655
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱:۲۰
7 views بازدید

نمایش «یادم تو رو فراموش» در آمریکا

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها نمایش «یادم تو رو فراموش» در آمریکا. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. خبرآنلاین: فیلم سینمایی «یادم تو را فراموش» که در قسمت دورنمای جشنواره فیلم فحر حضو داشت، در سانفرانسیسکو به نمایش در می‌آید. در حالي كه كمتر از شش ماه از اولين نمايش فيلم سينمايي «یادم تو رو فراموش»، تازه‌ترین […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها نمایش «یادم تو رو فراموش» در آمریکا. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

خبرآنلاین: فیلم سینمایی «یادم تو را فراموش» که در قسمت دورنمای جشنواره فیلم فحر حضو داشت، در سانفرانسیسکو به نمایش در می‌آید.

در حالي كه كمتر از شش ماه از اولين نمايش فيلم سينمايي «یادم تو رو فراموش»، تازه‌ترین ساخته علي عطشانی (برآمده از جریان زندگی ناصر محمدخانی فوتباليست مشهور كشور) در قسمت منظر جشنواره فيلم فجرمی‌گذرد، اين فيلم كه با اسم  «Wishbone » در جشنواره‌های بين المللي حضور یافته است، بيست وسوم سپتامبر سال جاری در قسمت مسابقه جشنواره فيلم‌های ايرانی «سانفرانسيسكو» به نمايش در می‌آيد.

اين فيلم در چهار ماه قبلی در قسمت مسابقه جشنواره‌هايي در كشورهای آمريكا، انگلستان، هندوستان ،كانادا و آلمان حضور داشته و تا كنون موفق به دريافت جوايز از قبیل بهترين كارگردانی، بهترين بازيگر زن، بهترين بازيگر مرد و بهترين فيلم شده است.

فيلم «wishbone» پايان سال ٢٠١٧ و بعد از اكران ايران، به وسیله كمپاني نتفلیکس به‌صورت جهانی معرفی می‌شود.

ميترا حجار، حسين ياری، ماه چهره خليلی، مازيار فلاحی و … بازیگران فیلم عطشانی هستند.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  شرمندگی رضا صادقی از چیست؟
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات