کد خبر : 42547
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۶:۲۶
22 views بازدید

نمونه بسیار باورنکردنی و پرطرفدار اینستاگرامی (تصویر)

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” نمونه بسیار باورنکردنی و پرطرفدار اینستاگرامی (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم. نمونه بسیار باورنکردنی و پرطرفدار اینستاگرامی (تصویر)   با پرمخاطب شدن شبکه اجتماعی اینستاگرام در دنیا مدلینگ هاي اینستاگرامی نیز به سرعت توانستند خود را به مردم نشان دهند. “لیل میکوئلا” سوپر نمونه […]

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” نمونه بسیار باورنکردنی و پرطرفدار اینستاگرامی (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم.

نمونه بسیار باورنکردنی و پرطرفدار اینستاگرامی (تصویر)

 

با پرمخاطب شدن شبکه اجتماعی اینستاگرام در دنیا مدلینگ هاي اینستاگرامی نیز به سرعت توانستند خود را به مردم نشان دهند. “لیل میکوئلا” سوپر نمونه اینستاگرامی مانند یک استفاده کننده معمولی اینستاگرام رفتار میکند. ایشان سلفی‌هاي فراوانی از خودش پخش می کند, به مهمانی‌ها و اتفاقات گوناگون در شهرش می رود.

 

لباس‌هاي طراحان را تبلیغ می کند و اگر بخواهیم جمع بندی کنیم کوشش می کند توهم یک زندگی بی مانند را ایجاد کند. تنها یک چیز می باشد که وی را متمایز میکند و آن این هست که ایشان یک شخص حقیقی نیست, حتی یک نمونه رایانه ای با ظاهر بسیار حقیقی هست.

 

حساب اینستاگرام میکوئلا سال قبل تاسیس شد و اکنون ۲۵۰۰۰۰ نفر وی را دنبال میکنند و ایشان با پست‌هاي واپسین و جواب دادن به نظراتشان آن‌ها را نگه می‌دارد.ایشان همۀ چیزهایی که یک ستاره شبکه‌هاي اجتماعی باید داشته باشد را دارد تنها انسان نیست.

 

در عده ای تصویر‌ها ایشان بطور کلی شبیه به یک نمونه رایانه ای هست, با اینحال در عکس‌هاي دیگر بطور کلی حقیقی به نظر می رسد و به نظر مردم این دیدنی هست.به ذهن خطور می کند ایشان ترکیبی از یک نمونه سه بعدی و یک شخص حقیقی هست. بااین حال به نظر نمیرسید هیچ کس راز وجود وی را بداند.

برای شما هم جالب است؟ :  جهان بسیار باورنکردنی و سبز رنگ این خانم (تصویر)

 

یکی از کارشناسان تصویرسازی رایانه ای در این خصوص بیان میکند “ایشان بسیار حقیقی به نظر می رسد.جزئیات صورت ایشان بینهایت سودمند میباشند, با اینحال مو‌ها با رایانه فرآوری شده اند, از آنجاییکه ریشه‌ها حقیقی به نظر نمی رسند و تیشرت ایشان بطور کلی یک تصویر هست, از آنجاییکه هیچ سایه‌اي ندارد. من فکر میکنم ایشان ترکیبی از یک نمونه سه بعدی و یک تصویر هست.

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده آن‌ها عکسی از یک فرد حقیقی گرفته و آن را با نمونه ترکیب کرده اند.آرایش و هنر ایشان کارهای بعد از فرآوری فراوانی ضروری دارد.” عده ای اعتقاد دارند میکوئلا اثر نیکول راجرو میباشند, یک هنرمند دیجیتال بااستعداد که یکی از اولین افرادی بود که پایین پست ایشان نظرش را نوشت. ایشان تاکید دارد که این درست نیست, با اینحال اضافه می کند “هرکس این اثر را ایجاد کرده,

 

بسیار حقیقی به ذهن خطور می کند درست مانند یک ستاره اینستاگرام.” میکوئلا طرفدران پر و پا قرصی نیز دارد که تاکید دارند ایشان حقیقی هست به این معنی که ظاهر تغییرداده شده یک شخص حقیقی هست.

 

 

مدل بسیار عجیب و پرطرفدار اینستاگرامی (عکس)

 

مدل بسیار عجیب و پرطرفدار اینستاگرامی (عکس)

 

مدل بسیار عجیب و پرطرفدار اینستاگرامی (عکس)

 

مدل بسیار عجیب و پرطرفدار اینستاگرامی (عکس)

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات