کد خبر : 40801
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۴
12 views بازدید

نکات حمله سارق به مأمور پلیس در تهرانسر

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه نکات حمله سارق به مأمور پلیس در تهرانسر. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم. خبرگزاری مهر” سرهنگ جلیل زارعی گفت:‌ عصر روز قبلی عوامل کلانتری ۱۵۰ تهرانسر حین گشت زنی در سطح عرصه استحفاظی خود ، فردی را که در حال سرقت خودروی سواری پارک شده در خیابان بود مشاهده کردند که […]

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه نکات حمله سارق به مأمور پلیس در تهرانسر. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم.

خبرگزاری مهر” سرهنگ جلیل زارعی گفت:‌ عصر روز قبلی عوامل کلانتری ۱۵۰ تهرانسر حین گشت زنی در سطح عرصه استحفاظی خود ، فردی را که در حال سرقت خودروی سواری پارک شده در خیابان بود مشاهده کردند که متهم به محض دیدن پلیس قصد فرار با موتورسیکلتش را داشت؛ با اینحال با نزدیک شدن عوامل کلانتری با سلاح سرد به ماموران حمله ور شده تا راه فراری برای خود باز کند.

وی با بیان اینکه با تلاش ماموران متهم دستگیر و در بازرسی از ساک وی تعدادی اموال مسروقه از قبیل ضبط صوت، آلات و ادوات جرم، سلاح سرد و گوشی همراه کشف و ضبط شد، اضافه کرد: به علاوه از طرف دیگر در بررسی ها ابتدایی معلوم شد که پلاک موتورسیکلت نیز جعلی و ساختگی است که با هماهنگی مقام قضایی تیمی برای بازرسی از محل سکونت متهم اعزام شد که بعد از بازرسی از اتاق خواب وی نیز چندین عدد از اموال مسروقه کشف و ضبط شد.

مدیرعامل کلانتری ۱۵۰ تهرانسر ادامه داد: در بررسی ها محلی نیز چندین عدد از همسایگان ادعا کردند که قبل از حضور مأموران، برادر متهم مقداری اموال مسروقه را از منزل خارج کرده است که بررسی ها در این عرصه بازهم ادامه دارد.

به گفته زارعی متهم بعد از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

منبع خبر

علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات