کد خبر : 39247
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۰
14 views بازدید

هاشمی‌طبا: سلطانی‌فر برنامه خوبی دارد

در خبری ورزشی مطرح شده که هاشمی‌طبا: سلطانی‌فر برنامه خوبی دارد .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم. خبرگزاری ها: سید مصطفی هاشمی‌طبا پیرامون انتخاب مسعود سلطانی‌فر به نوعی وزیر ورزش و جوانان در دولت دوازدهم و انتظارات جامعه ورزش از ایشان اظهار داشت: برنامه‌ای که سلطانی‌فر برای چهار سال آتی معرفی کرده، خوب است و اگر بتواند آنها را اجرایی کند، مطلوب خواهد […]

در خبری ورزشی مطرح شده که هاشمی‌طبا: سلطانی‌فر برنامه خوبی دارد .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم.

خبرگزاری ها: سید مصطفی هاشمی‌طبا پیرامون انتخاب مسعود سلطانی‌فر به نوعی وزیر ورزش و جوانان در دولت دوازدهم و انتظارات جامعه ورزش از ایشان اظهار داشت: برنامه‌ای که سلطانی‌فر برای چهار سال آتی معرفی کرده، خوب است و اگر بتواند آنها را اجرایی کند، مطلوب خواهد بود. با این وجود اگر عرصه جوانان از ورزش جدا شود، وزیر ورزش نیز همت بیشتری را در قسمت ورزش به کار خواهد بست.

وی پیرامون شرایط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال و در جواب به این سؤال که «آیا تکلیف این دو باشگاه بالاخره در دولت دوازدهم واضح می‌شود؟» گفت: دولت تصویب کرده که این دو باشگاه فرهنگی هستند و نباید واگذار شوند. به علاوه از طرف دیگر آنها مشمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت می‌شوند  و توانایی واگذاری هم ندارند.

مدیرعامل پیشین سازمان تربیت بدنی ادامه داد: دو راه پیرامون این دو باشگاه می باشد؛ اول اینکه زیان‌ها را جبران و بدهی‌ها را پرداخت کنند، دوم هم مطرح ورشکستگی کنند. بیان حقیقت این موضع به‌گونه‌ای شجاعت می‌خواهد، چون هم دولت، هم مجلس و ممکن است دیگر نهادها به‌روی پرسپولیس و استقلال نظر دارند. به هر حال راه‌حل قانونی این است که دولت پول بگذارد و یا مطرح ورشکستگی کنند.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  ماجرای چاقوکشی علیه قهرمان دو و میدانی
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات