کد خبر : 19669
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۳
20 views بازدید

هزینه بسیار زیاد ناهار خوردن با این خانم (تصویر)

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” هزینه بسیار زیاد ناهار خوردن با این خانم (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم. هزینه بسیار زیاد ناهار خوردن با این خانم (تصویر)   با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده برنده مزایده Charity Buzz می‌تواند به مدت یک ساعت، […]

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” هزینه بسیار زیاد ناهار خوردن با این خانم (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم.

هزینه بسیار زیاد ناهار خوردن با این خانم (تصویر)

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده برنده مزایده Charity Buzz می‌تواند به مدت یک ساعت، با خانم دلچسب و موفق که مدیر کل یاهواست ناهار تناول کند. موسسه خیریه Charity Buzz چندی قبلً مزایده با مزه ای راه‌اندازی کرده است : صرف ناهار با خانم ماریسا مایر، مدیر کل یاهو.نقل از سی‌ان‌ان، برنده این مزایده می‌تواند به مدت یک ساعت، با مدیر کل یاهو ناهار تناول کند.

 

 

این ملاقات در دفتر مرکزی یاهو واقع در شهر سانی‌ویل (Sunnyvale) در ایالت کالیفرنیا برگزار خواهد شد.برنده همچین مجاز است که از این مراسم عکسبرداری کند. ۸۰درصد مبلغ نهایی، به مدرسه Aspire East Palo Alto Charter واقع در کالیفرنیا معرفی می‌شود و ۲۰ درصد آن نیز نصیب موسسه Charity Buzz می‌گردد.

 

اندکی بعد از مطرح این مزایده، رقم آن گسترش یافت و به ۴۱۵۰۰ دلار رسید.این رقم در لحظه تهیه این خبر به ۷۷۵۰۰ دلار رسیده است.تا به این لحظه ۲۲ نفر در این آزمون جالب کمپانی کرده‌اند.این مزایده تا ۲۷ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۲) ادامه خواهد داشت و حدسیات می شود با نزدیک شدن به این تاریخ، ارقام بالاتری توصیه شود.گفتنی موسسه خیریه Charity Buzz قبلا مزایده مشابهی برای نوشیدن قهوه با استیو جابز، مدیرکل اپل برگزار کرده بود.

 

برای شما هم جالب است؟ :  زیبایی باورنکردنی این خانم 61 ساله (تصویر)

هزینه بسیار زیاد ناهار خوردن با این خانم (عکس)

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات