کد خبر : 12261
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۱
14 views بازدید

هزینه دلار، سکه و طلا در مارکت امروز

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه هزینه دلار، سکه و طلا در مارکت امروز. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم. خبرگزاری فارس: امروز در مارکت تهران سکه برنامه تازه با نرخ‌ یک‌میلیون و ۱۹۹ هزار تومان و سکه برنامه قدیم با هزینه یک‌میلیون و ۱۷۵ هزار تومان معرفی شد، این دو سکه روز […]

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه هزینه دلار، سکه و طلا در مارکت امروز. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم.

خبرگزاری فارس: امروز در مارکت تهران سکه برنامه تازه با نرخ‌ یک‌میلیون و ۱۹۹ هزار تومان و سکه برنامه قدیم با هزینه یک‌میلیون و ۱۷۵ هزار تومان معرفی شد، این دو سکه روز قبل به ترتیب با نرخ‌‌های‌ یک میلیون و ۱۹۸ هزار تومان و یک میلیون و ۱۷۵ هزار تومان به فروش رسید.

نیم سکه هم امروز با هزینه ۶۳۶ هزار تومان بدون تغییر هزینه درمقایسه با روز قبل‌ هزینه‌گذاری شد.

امروز در مارکت تهران ربع سکه با نرخ ۳۶۳ هزار تومان بدون تغییر هزینه درمقایسه با روز قبل داد و ستد شد‌. به علاوه از طرف دیگر ‌سکه گرمی بدون تغییر ۲۵۱ هزار تومان به فروش رفت.

در مارکت طلای پایتخت ‌هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز با هزینه ۱۱۳ هزار و ۹۴۴ تومان معرفی شد همزمان با اینکه روز قبل با نرخ ‌هر گرم ۱۱۳ هزار و ۸۴۰ تومان فروخته شد.

هزینه اونس در مارکت جهانی طلا امروز با دو دلار گسترش به ۱۲۶۷ دلار و ۶۰ سنت رسید.

در مارکت ارز نیز امروز یک دلار آمریکا با هزینه‌ ۳۷۳۵ تومان بدون تغییر هزینه درمقایسه با روز قبل داد و ستد شد‌. ‌یورو امروز با نرخ ۴۲۵۷ تومان، پوند انگلیس با هزینه ۴۸۵۲ تومان و درهم امارات با هزینه ۱۰۳۰ تومان فروخته شد؛ روز قبل این سه ارز به ترتیب با نرخ‌های‌‌ ۴۲۴۰ تومان‌، ‌‌۴۸۴۵ تومان‌ و ۱۰۳۸ تومان داد و ستد شد.

برای شما هم جالب است؟ :  اتصال راه آهن ایران به افغانستان تا چند ماه آتی

 

 

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات