خبرهای ویژه

» سیاسی » هلاکت بیش از ۱۰۰۰ داعشی در نبرد العیاضیه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۹:۵۲

هلاکت بیش از ۱۰۰۰ داعشی در نبرد العیاضیه

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه هلاکت بیش از ۱۰۰۰ داعشی در نبرد العیاضیه. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید. خبرگزاری مهر: با استناد به گفته المیادین، عبدالامیر رشید یارالله، فرمانده عملیات «تلعفر می آییم» در سخنان امروز (شنبه) خود تاکید کرد: نقشه حمله از چند محور برای آزادسازی مرکز شهر […]

هلاکت بیش از ۱۰۰۰ داعشی در نبرد العیاضیه

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه هلاکت بیش از ۱۰۰۰ داعشی در نبرد العیاضیه. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید.

خبرگزاری مهر: با استناد به گفته المیادین، عبدالامیر رشید یارالله، فرمانده عملیات «تلعفر می آییم» در سخنان امروز (شنبه) خود تاکید کرد: نقشه حمله از چند محور برای آزادسازی مرکز شهر تلعفر اجرا شد. نیروهای سازمان مبارزه با تروریسم عراق از محور فرودگاه پیشروی کرده و توانستند محله جنوبی در تلعفر را آزاد کنند و به محله القلعه برسند. نیروهای پلیس فدرال و حشد شعبی نیز ۱۴۰ کیلومتر مربع و چندین عدد از روستاهای تلعفر را آزاد کردند.

ایشان پیشتر اضافه کرد: نیروهای ارتش و حشد شعبی بخش جنوبی منطقه زمبر و روستاهای اطراف آن را آزاد کردند، لشکر ۱۶ پیاده نظام نیز پنج روستا را در روز در ابتدا نبرد تلعفر آزاد کردند. این لشکر به علاوه از طرف دیگر موفق شد ۵۰۰ کیلومتر مربع و ۳۳ روستا را در تلعفر آزاد کند. جنگنده های عراقی یک کاروان بزرگ داعشی های در حال فرار از تلعفر به سوی العیاضیه را هدف قرار دادند. بعد از گذشت ۳۱۹ روز از درگیریهای نفس گیر استان نینوا تمام و کمال آزاد شد.

رشید یار الله تاکید کرد: در جریان درگیری های العیاضیه بیش از هزار داعشی به هلاکت رسیدند. هیچ تروریستی تسلیم نشده و هیچ توافقی با آنها نیست.

منبع خبر

برای شما هم جالب است؟ :  حیدر العبادی در خیابان های موصل

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : سیاسی
تبلیغات