کد خبر : 12495
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
14 views بازدید

هیچوقت از شر خودارضایی خلاص نمی شوید! مگر …

بخاطر ارزش مسئله سلامتی نوشته ” هیچوقت از شر خودارضایی خلاص نمی شوید! مگر … “را برای شما انتخاب کرده ایم. با امید به استفاده شما علاقه مندان گرامی ایران پی پر به این نوشته میپردازیم. هیچوقت از شر خودارضایی خلاص نمی شوید! مگر …   ترک خودارضایی، می تواند اصلی ترین مساله در زندگی فرد مبتلا به آن باشد. اعتیاد به خودارضایی یا استمنا،  […]

بخاطر ارزش مسئله سلامتی نوشته ” هیچوقت از شر خودارضایی خلاص نمی شوید! مگر … “را برای شما انتخاب کرده ایم. با امید به استفاده شما علاقه مندان گرامی ایران پی پر به این نوشته میپردازیم.

هیچوقت از شر خودارضایی خلاص نمی شوید! مگر …

 

ترک خودارضایی، می تواند اصلی ترین مساله در زندگی فرد مبتلا به آن باشد. اعتیاد به خودارضایی یا استمنا،  یکی از مهلک ترین  و درعین حال ناشناخته ترین اعتیادها است. این بیماری که یکی از پایین شاخه اعتیاد جنسی شمرده میشود، طیف فراوانی از مردم خصوصا جوانان را گرفتار کرده است. علیرغم فراگیر بودن این بیماری،به ذهن خطور می کند دانش عمومی مردم راجع به آن محدود است و جامعه ما نیاز فراوانی به  آگاهی سازی در این عرصه دارد.

 

خودارضایی، دلیل اتلاف انرژی حیاتی جنسی میشود ( خصوصا در مردان) و به نحوی، نیروی اتمی موجود در انسان را تخلیه و وی را شدیدا از معنویت دور میکند. این امر دلیل ارتعاش منفی نا امیدی به کائنات میشود و با این وجود، انسان را به چاه فقر و نداری و تاریکی فرو میبرد.

 

غیر از آن، خودارضایی عوارض بسیار زیاد روحی، روانی و جسمی را برای انسان دارد. عده ای از این عوارض عبارتند از:

 

  • تنبلی و بی حوصلگی
  • سر درد و سرگیجه
  • زود انزالی در مردان
  • دیر انزالی (یا عدم انزال ) در زنان

 

و این لیست ادامه دارد…

 

سری مس به طلا، پایگاهی است برای عزیزانی که به خودارضایی مبتلا هستند و دنبال یک راه حل توانمند و کاربردی برای ترک این بیماری هستند. در سایت مس به طلا، معلومات جامعی در عرصه ترک خودارضایی، ترک اعتیاد به پورنوگرافی، ترک چشم چرانی و در کل پاکی از انواع مولفه های اعتیاد جنسی ، معرفی میشود.

برای شما هم جالب است؟ :  روشهای پسردار شدن قبل از حاملگی

 

مدرسین مس به طلا، با بیان تجربه شخصی خود در عرصه رهایی از شهوترانی، روشهای عملی فراوانی را در شکل آموزشهای تصویری ، صوتی و متنی معرفی میکنند. یکی از شعارهای مس به طلا، این است که سخن که از دل برآید، لاجرم بر دل نشیند. آموزه های مس به طلا، تلفیقی از مباحث علمی روز دنیا در عرصه ترک اعتیاد جنسی و نیز تجربه دست اول از خود مدرسین این سایت در ترک شهوت و غلبه بر هوای نفس است.

 

با اسم تحفه ای از آموزشهای جامع سری مس به طلا، ترک خودارضایی در هفت قدم است. این هفت قدم به تفصیل  و در طول سری آموزشهای صوتی و تصویری، به شکل کامل در سایت مس به طلا به رایگان در دست هموطنان عزیز قرار گرفته است.  این هفت قدم به اختصار عبارتند از:

 

۱- قبول کردن بیماری خودارضایی با اسم یک گرگ درنده در درون انسان

۲- حساب کردن روی اراده خداوند، به جای اراده شخصی

۳- آشتی با خداوند

۴- خاموش کردن ماهواره

۵- کنترل چشم

۶- صدا کردن اسم خداوند لحظه حمله ی گرگ وسوسه

۷- یافتن یک همیار و همسفر در مسیر ترک خودارضایی

۸- عبور از لغزش و بازگشت به آغوش خداوند

شرح کامل این هفت قدم و مطالب بسیار کاربردی دیگر در عرصه ترک خودارضایی، چشم چرانی، پورنوگرافی، خیانت، رابطه های مسموم و … را میتوانید در سایت مس به طلا مشاهده نمائید.

 

فایل تصویری قدم اول در ترک خودارضایی:

 

 

تا به این لحظه مصرف کنندگان فراوانی از تمامی کشور، از آموزه های مس به طلا استفاده کرده و خود را از چنگال شهوت رها نموده اند. نظرها و آزمایشات این عزیزان، در سایت  و کانال تلگرامی مس به طلا موجود است.

برای شما هم جالب است؟ :  چهار شیوه خانگی برای سفید کردن دندان

 

با استناد به نظرها و آزمایشات عزیزانی که از دام اعتیاد به خودارضایی رها شده اند، ترک این عادت مخرب، سریعا دلیل تغییر روحیه و ایجاد حس معنوی غیر قابل وصفی در انسان میشود. به علاوه از طرف دیگر ، فردی که خودارضایی را ترک کرده و پرهیزکاری را پیشه میکند، ارتعاشات مثبت و پر از نور زندگی، نشاط، رضایت خاطر و عزت نفس را به کائنات ارسال میکند. این ارتعاشات به سادگی قابل درک به وسیله خود فرد و اطرافیان وی میشود. در جواب به این همه انرژی مثبت و نورانِی، زندگی فرد مملو از برکات الهی میشود؛ برکاتی مانند پول، سلامتی ، حال معنوی خوب ، خلاقیت، رضایت از خود و از زندگی .

 

برای عزیزانی که موفق به ترک این بیماری و اعتیاد میشوند و علاقه به ادامه راه کمال دارند، مس به طلا اقدام به تولید بسته های آموزشی بی همتایی نموده است. این بسته ها در عرصه های تعالی (استحاله) میل جنسی، خلوت درون و مقام رضا در دوران مجردی ( سالیتود) ، آمادگی قبل از ازدواج ، بهبودی بعد از جدایی و طلاق نموده است.

 

با اسم مثال، در دوره استحاله نیروی جنسی، هنرجویان می آموزند که به چه نحو میل مقدس جنسی را از کانالهایی به غیر از صرفا کانال فیزیکی (رابطه جنسی)  بروز دهند و از این میل توانمند، در راه کسب ثروت ، سلامتی، خلاقیت ، معنویت و نور بهره ببرند. این دوره برای بار نخست است که در کشور به این شکل جامع و مدون معرفی میشود. تا قبل از معرفی دوره استحاله نیروی جنسی به وسیله مس به طلا، تنها مرجعی درکشورمان که از این علم صحبت کرده بود،   کتاب مشهور بیندیشید و ثروتمند شوید بود. در این کتاب، به   تعالی میل جنسی با اسم یکی از بزرگترین رازهایی که ثروتمندان فراوانی از آن استفاده کرده بودند، اشاره ای اجمالی شده است. با این وجود راه حل عملی و کاربردی از چگونگی استحاله میل جنسی معرفی نداده است. کالا استحاله نیروی جنسی ساخته شده به وسیله مس به طلا، روشهای عملی و تکنیکهای کاربردی علم استحاله میل جنسی را آموزش میدهد.

برای شما هم جالب است؟ :  شیوه لیفت و بالاکشیدن پستان بدون جراحی

 

برای گسترش کیفیت سلامت جامعه میتوانید نوشته هیچوقت از شر خودارضایی خلاص نمی شوید! مگر … را برای دوستان خود بفرستید. برای راحتی این امر ابزارهایی در پایین برای شما آورده شده است.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات