کد خبر : 37643
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴
54 views بازدید

واریز ۷۶ میلیارد ریال به حساب بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیان

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه واریز ۷۶ میلیارد ریال به حساب بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیان. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم. خبرگزاری میزان: موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان مطرح کرد: بیش از ۷۶ میلیارد ریال سهم الشرکه به حساب فرهنگیانی که از دوم فروردین تا اول خرداد ۱۳۹۶ به افتخار بازنشستگی نائل آمدند، واریز شد. […]

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه واریز ۷۶ میلیارد ریال به حساب بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیان. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم.

خبرگزاری میزان: موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان مطرح کرد: بیش از ۷۶ میلیارد ریال سهم الشرکه به حساب فرهنگیانی که از دوم فروردین تا اول خرداد ۱۳۹۶ به افتخار بازنشستگی نائل آمدند، واریز شد.

بیش از ۴۰۰ نفر از فرهنگیان عضو موسسه در این دوره زمانی بازنشسته شده و سهم الشرکه خود شامل سهم عضو، سهم دولت و سود ناشی از فعالیت‌های اقتصادی را دریافت کردند و سهم الشرکه عضو های انصرافی، بازخرید و از کار افتاده نیز به حساب آن‌ها واریز و در خصوص عضو های متوفی نیز با استناد به قانون رفتار می‌شود.

این رقم تمام دریافتی فرهنگیان بازنشسته ذکر شده نیست، بدلیل آنکه سود سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ نیز بعد از تقسیم در بین اعضا، به حساب آن‌ها واریز و به حساب فرهنگیان عضو نیز منظور می‌شود؛ از این جهت ضروری است فرهنگیان بازنشسته، حساب بانکی مرتبط با صندوق ذخیره فرهنگیان را برای واریز سود در مراحل بعد اکتیو نگه دارند.

سهم الشرکه فرهنگیان بازنشسته به حساب‌های آن‌ها در بانک سرمایه و سهم الشرکه عضو های بازخرید، ازکار افتاده، انصرافی و متوفی به حساب آن‌ها در بانک ملی واریز شده است.

در صورت تقاضای استمرار عضویت فرهنگیان محترم، مبلغ سهم الشرکه با اسم تسهیلات بدون سود با کارمزد ۲ درصد و باز پرداخت ۳۶ ماهه مقرر کرده می‌شود.

لینک خبر

علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات