کد خبر : 41095
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰:۵۸
15 views بازدید

والیبال دانشجویان ایران قهرمان جهان شد

در خبری ورزشی نقل شده است که والیبال دانشجویان ایران قهرمان جهان شد .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید. خبرگزاری مهر: تیم والیبال دانشجویان ایران در فینال مسابقات دانشجویان جهان امروز سه شنبه به مصاف تیم روسیه رفت و بالاخره این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود ایران خاتمه یافت. تیم ایران در ست اول موفق شد با نتیجه  ۲۵ […]

در خبری ورزشی نقل شده است که والیبال دانشجویان ایران قهرمان جهان شد .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

خبرگزاری مهر: تیم والیبال دانشجویان ایران در فینال مسابقات دانشجویان جهان امروز سه شنبه به مصاف تیم روسیه رفت و بالاخره این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود ایران خاتمه یافت.

تیم ایران در ست اول موفق شد با نتیجه  ۲۵ بر ۱۷ مقابل تیم روسیه به پیروزی برسد. شاگردان آرمات با اینحال در ستهای دوم و سوم بازی را با نتایج  ۲۵ به ۱۵ و ۲۵ به ۲۳ به روسیه واگذار کردند. ست چهارم این تیم ایران بود که ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید تا کار برای تعیین قهرمان به ست پنجم کشیده شود. در ست پنجم ایران موفق شد کار را تمام و با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ بر تیم مدعی روسیه غلبه کند و برای بار نخست با اسم قهرمانی برسد.

ایران در مرحله گروهی موفق شده بود با ۵ پیروزی پشت سر هم برابر قبرس، امارات، آرژانتین، سوئیس و کانادا با اسم صدرنشین گروه چهارم به مرحله بعد برسد. شاگردان مسعود آرمات در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۳ بر صفر تیم جمهوری چک را شکست داده و برای بار نخست در تاریخ یونیورسیاد به مرحله نیمه نهایی رسیده بود. ایران با شکست اوکراین در نیمه نهایی شگفتی خود را تکمیل کرد و راهی فینال شد.

در دیدار رده بندی هم تیم ژاپن با نتیجه ۳ بر یک اوکراین را شکست داد و با اسم سوم دست یافت.

لینک خبر

برای شما هم جالب است؟ :  آسمان خراش های ایران در نیمه نهایی آسیا
به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات