کد خبر : 41696
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۵۱
45 views بازدید

وزارت، اختلافی با فدراسیون کشتی ندارد

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر وزارت، اختلافی با فدراسیون کشتی ندارد . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید. خبرگزاری مهر: با استناد به گفته پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش در نشست مطبوعاتی  که در مهاباد برگزار شد تاکید کرد که هیچ اختلافی بین وزارتخانه […]

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر وزارت، اختلافی با فدراسیون کشتی ندارد . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید.

خبرگزاری مهر: با استناد به گفته پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش در نشست مطبوعاتی  که در مهاباد برگزار شد تاکید کرد که هیچ اختلافی بین وزارتخانه و فدراسیون کشتی نیست و حتی وزارتخانه انها را در رسیدن به موفقیت در بازیهای ٢٠٢٠ خدمات رسانی مَی کند.

وی ادامه داد: آنچه مسلم است کشتی فرنگی در رقابتهای جهانی نتیجه خوبی گرفت و وزارت ورزش و جوانان هم همراه با فدراسیون کشتی نتایج آزادکاران را بررسی خواهد نمود و این مهم بدلیل مسؤلیت وزارت ورزش و جوانان و نقش حاکمیتی است که بر عهده دارد . در این بین سخت مخصوصی نیست .

داورزنی در جواب به سوالی مبنی بر میزان اعتبارات ٢٧ صدم درصد از مالیات بر ارزش اضافه گفت: این رقم به یک هزار و چهارصد میلیارد تومان می رسد که به فدراسیون ها تعلق نمی گیرد و برای هیات های ورزشی استان ها و شهرستان ها منظور خواهد شد که کمک بزرگی به اتمام برنامه های ورزشی و پیشرفت ورزش قهرمانی در شهرستان ها شمرده می شود.

 

وی از تدوین اساسنامه فدراسیونها که  خیلی زود برای تصویب به هیات دولت ارسال می شود با اسم یکی از اقداماتی اسم برد که در راستای گشوده شدن عده ای گره های ورزشی انجام شده است . داورزنی گفت :اساسنامه کمیته ملی المپیک هم تدوین شده که برای تصویب به هیات دولت رفته و کمیته بین المللی المپیک نیز کلیات آن را تصویب کرده و تصویب در هیات دولت هم دلیل خواهد شد ضمانت اجرایی بگیرد.

برای شما هم جالب است؟ :  ترکیب تیم کشتی آزاد کوبا مطرح شد

داورزنی به علاوه از طرف دیگر به کلید خوردن نظام جامع باشگاهداری در وزارت ورزش و جوانان اشاره نمود و اظهار داشت : نظام جامع باشگاه داری بسیاری از مشکلات ورزش در کشور را حل می کند بطوریکه عرصه حضور بخش خصوصی و معرفی تسهیلات به آنها را ممکن می کند و این مهم می تواند منجر به حضور تیم های مختلف شهرستانی در لیگ ها شود.

وی ادامه داد:د ر قالب این برنامه پروژهای نیمه تمام و تمام شده را نیز مَی توان به بخش خصوصی واگذار کرد.

معاون وزیر ورزش تصریح کرد: نظام جامع باشگاه داری  نیاز ضروری و محوری ورزش کشور است که انگیزه بخش خصوصی برای حضور موفق در عرصه ورزش را باعث خواهد شد. در نمونه اقتصادی در باشگاه داری اگر درست رفتار کنیم ،این ورزش است که به صنعت مَی تواند کمک  کند.

داورزنی  عزم جدی وزارت ورزش و جوانان را با استناد به اجاره اماکن ورزشی به بخش خصوصی، عدم گران شدن ورزش برای مردم دانست و اظهار داشت: تلاش می کنیم که هیات های ورزشی هم از اماکن ورزشی بهتر بهره ببرند  و اجاره دادن دلیل نشود که ورزش گران شود چرا که با قانون بنیادی مغایرت دارد.

 

داورزنی به علاوه از طرف دیگر ابراز امیدواری کرد که با گسترش اعتبارات ورزشی در شکل برنامه ششم پیشرفت، برنامه های نیمه تمام ورزشی شهرستان مهاباد نیز به إتمام برسد.

معاون وزیر ورزش در انتهای گفت: دفتر فنی در وزارت ورزش و جوانان از نو زنده شده و این مهم کمک مَی کند که از نو در وزارتخانه ، شرایط برنامه های نیمه تمام را دنبال کنند.

برای شما هم جالب است؟ :  انتقاد تند بانوی مدال آور کاراته از مدیران

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات