کد خبر : 12690
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۸
10 views بازدید

پای پدر خواهران «منصوریان» به «ماه عسل» باز شد

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها پای پدر خواهران «منصوریان» به «ماه عسل» باز شد. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. خبرگزاری میزان: برنامه ماه عسل در قسمت هفتم خود با ادامه دادن مسئله زندگی خانواده منصوریان و با حضور خواهران قهرمان این خانواده روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت. احسان علیخانی در ابتدای این برنامه به این […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها پای پدر خواهران «منصوریان» به «ماه عسل» باز شد. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

خبرگزاری میزان: برنامه ماه عسل در قسمت هفتم خود با ادامه دادن مسئله زندگی خانواده منصوریان و با حضور خواهران قهرمان این خانواده روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت.

احسان علیخانی در ابتدای این برنامه به این نکته اشاره نمود که چند سالی است تلاش می‌کند این مسئله را رعایت کند که چگونگی روایت داستانان مهمانان ماه عسل به گونه‌ای نباشد که آن‌ها از بیان کردن آن دچار ناراحتی شوند.

پیشتر این برنامه و بعد از اشاره به این که پدر این خانواده همسر و فرزندان خود را در شهر سمیرم در لحظه سختی‌ها ترک کرد الهه منصوریان یکی از خواهران قهرمان این خانواده در رشته ووشو گفت: شهربانو و سهیلا برای آرام‌تر شدن شرایط خانواده‌ام از کنار ما رفتند تا این که وقتی شهربانو ۲۰ ساله و ورزشکار شده بود نزد خانواده بازگشت و بسیاری از آموخته‌های خود را به من هم یاد داد.

وی ادامه داد: وقتی شهربانو به شهر سمیرم بازگشت با پس انداز خود یک اسب خرید که با اجاره دادن آن در آبشار مشهور سمیرم خرج خانه را می‌داد، با اینحال ما در آن دوره تصمیم گرفتیم صبح‌ها برای تمرین ووشو به اصفهان برویم و شب‌ها به شهر خودمان بازگردیم.

پیشتر شهربانو منصوریان تصریح کرد: وقتی در شیراز کار می‌کردم با موافقت آن خانواده، اقدام به ورزش کردن هم می‌کردم و گمان می نمایم آرزوهای هر یک از ما دختران خانواده منصوریان دلیل شد که به سوی ورزش‌های رزمی حرکت کنیم.

برای شما هم جالب است؟ :  خواننده با سابقه، مهمان امشب «دورهمی»

وی اظهار کرد: من ورزش‌های رزمی را خیلی دوست داشتم با این وجود آن وقتی که بهمراه الهه به کلاس می‌رفتیم به دلیل سخت مالی گاهی تن‌ها یک نفر از ما در کلاس حاضر می‌شد و به استادمان هم نگفته بودیم که چه مشکلی داریم.

شهربانو منصوریان به علاوه از طرف دیگر یادآور شد: در آبشار سمیرم و در همان جا که اسب را کرایه می‌دادم سر یک مسئله اختلاف برانگیز با همسرم آشنا شدم که در آن لحظه برای خدمات رسانی از من همه تلاش خود را به کار گرفت با این وجود بعد از ازدواج نگران خانواده‌ام بودم تا این که الهه به اردو رفت و با یک جایزه ۹۰۰ هزار تومانی بازگشت و این گونه خیالم راحت شد که می‌توانم مسئولیت خانواده را بر دوش الهه خواهرم بگذارم.

پیشتر ماه عسل الهه منصوریان گفت: وقتی از مسابقات بازگشتم تمام عضو های خانواده‌ام را دیدم که برای استقبال از من به فرودگاه آمده بودند و بعد از آن سهیلا مطرح کرد که بنا دارد در رشته ووشو فعالیت کند و من تصمیم گرفتم آموخته‌هایم را به ایشان آموزش بدهم.

وی شرح داد: به دلیل بدهکاری‌های پدرم ما مجبور بودیم خانه را بفروشیم، با اینحال من به مادرم قول دادم که خیلی زود برای ایشان و خواهرانم خانه‌ای بخرم تا این که چند سال بعد با مدال طلایی خود توانستم یک خانه بسیار خوب با تمامی قابلیت ها تهیه کنم.

الهه منصوریان تصریح کرد: در مسابقات جهانی مالزی غیر از افتخار آفرینی برای کشورم، به جایزه‌ای که در صورت کسب مقام در ابتدا دریافت می‌کردم نیز فکر می‌کردم و همزمان با اینکه بخش اول مسابقه آسیب دیدم و چشم و بینی‌ام دچار سخت جدی شد، با اینحال خواهش کردم که به من اجازه ادامه بازی در مسابقه را بدهند، چون می‌خواستم مدال طلا بگیرم و مادرم را خوشحال کنم.

برای شما هم جالب است؟ :  ششمین جشنواره فیلم شهر به گام آخر رسید

پیشتر ماه عسل سهیلا منصوریان نیز از قهرمانی خود در جام جهانی روایتی را مطرح کرد

به علاوه از طرف دیگر شهربانو منصوریان در قسمت دیگری از ماه عسل امشب یادآور شد: با این وجود تمام مدال‌هایی که ما گرفته‌ایم تن‌ها به خاطر جایزه نبوده است و حتی جایزه‌های ما به گونه‌ای بوده که با اسم نمونه خود من تا به این لحظه توانسته‌ام تن‌ها یک خانه و یک خودرو پراید داشته باشم.

پیشتر ماه عسل علیخانی باز هم به این مسئله اشاره نمود که مرضیه و الهه منصوریان نمی‌توانند پدر خود را ببخشند، با اینحال بعد از پخش عکس هایی شهربانو منصوریان رفت و پدر خود را مقابل دوربین آورد و در این لحظه پدر تک‌تک فرزندان خود را در آغوش گرفت و خواهران منصوریان نیز پدر خود را بخشیدند.

پیشتر پدر خواهران قهرمان منصوریان به این مسئله اشاره نمود که در دوره‌ای زندگی به دلیل کم آوردن در طرف دیگر شرایط سخت و به علاوه از طرف دیگر طلبکار‌ها مجبور به ترک خانواده‌اش شد، با اینحال از تمام عضو های خانواده‌اش عذرخواهی می‌کند.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات