خبرهای ویژه

» فوتبال » پرسپولیس، خواهان تغییر میزبانیِ ابوظبی می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۲

پرسپولیس، خواهان تغییر میزبانیِ ابوظبی می‌شود

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه پرسپولیس، خواهان تغییر میزبانیِ ابوظبی می‌شود . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید. خبرگزاری فارس: از عصر امروز خبر تایید نشده حمله موشکی به شهر ابوظبی پایتخت امارات در نشریات داخلی و خارجی مطرح شده که با این وجود هنوز صحت و […]

پرسپولیس، خواهان تغییر میزبانیِ ابوظبی می‌شود

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه پرسپولیس، خواهان تغییر میزبانیِ ابوظبی می‌شود . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

خبرگزاری فارس: از عصر امروز خبر تایید نشده حمله موشکی به شهر ابوظبی پایتخت امارات در نشریات داخلی و خارجی مطرح شده که با این وجود هنوز صحت و سقم دقیق آن واضح نیست و رسما این خبر تایید نشده است.

در چنین شرایطی ست که که چند روز دیگر تیم فوتبال پرسپولیس در این شهر باید در دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان برود و نگرانی‌ها از امنیت شهر ابوظبی پایتخت امارات برای میزبانی از این بازی می باشد.

در صورتی که این حمله موشکی به شهر ابوظبی تأیید شود مدیران باشگاه پرسپولیس رسماً از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان تغییر محل میزبانی دیدار مقابل الاهلی عربستان را خواهند داد و بدین جهت ممکن است پرسپولیسی‌ها دبی و ممکن است هم خواهان اجرا این بازی در مسقط عمان باشند. با این وجود در چنین شرایطی ست که که حمله موشکی به ابوظبی به روش رسمی تأیید شود که هنوزً اخبار ضدونقیضی از آن به گوش می‌رسد.

لینک خبر

برای شما هم جالب است؟ :  45 لقب جالب و مشهور بازیکنان آمریکای لاتین

برچسب ها : ,
دسته بندی : فوتبال
تبلیغات