کد خبر : 42589
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۶
24 views بازدید

پیش‌گویی نوستراداموس از جنگ جهانی سوم در ۲۰۱۷

خبر جالب پیش‌گویی نوستراداموس از جنگ جهانی سوم در ۲۰۱۷ را قادر اید پیشتر بخوانید و با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید. وبسایت دیجی لند – آرش صابری: نوستراداموس (Nostradamus) عطار و پیش‌گوی اهل فرانسه در قرن ۱۶ میلادی بود. قسمتی از قبل گویی نوستراداموس ، از وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ خبر می‌دهد!   به مدت چندین قرن، پیش گویی های […]

خبر جالب پیش‌گویی نوستراداموس از جنگ جهانی سوم در ۲۰۱۷ را قادر اید پیشتر بخوانید و با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

وبسایت دیجی لند – آرش صابری: نوستراداموس (Nostradamus) عطار و پیش‌گوی اهل فرانسه در قرن ۱۶ میلادی بود. قسمتی از قبل گویی نوستراداموس ، از وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ خبر می‌دهد!

 

به مدت چندین قرن، پیش گویی های نوستراداموس میلیون‌ها نفر از مردم را در بهت و حیرت فرو برد. اینکه شما به پیش گویی باور داشته و یا نداشته باشید فرق نمی‌کند؛ چرا که پیش گویی نوستراداموس در هر عرصه‌ای که باشد، سر و صدای بسیاری را به پا می‌کند. این دفعه گفته می‌شود که در متون قدیمی این پیش گوی تاریخی، درمقایسه با وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ اخطار داده شده است. ولی باید گفت آیا ما باید نگران باشیم؟

میشل دو نستردام (Michel de Nostredame) ملقب به نوستراداموس پیش گوی اهل فرانسه بود که در سال ۱۵۰۳ به دنیا آمد. به نظر بسیاری از مورخان، ایشان یکی از مشهور‌ترین پیش‌گویانی‌ است که تا اینجای کار بر روی زمین زندگی کرده و با استناد به افسانه‌های موجود، ایشان پیامبری فرانسوی بود!

نوستراداموس در لحظه زندگی خود با اسم یکی از مشهورترین پزشکان و طالع‌بینان در قرن شانزدهم شهرت دارد. ایشان در دوران زندگی خود، پیش گویی‌های بسیاری کرد و آنان را در کتاب «پیش گویی‌» (Les Prophecies) به ثبت رساند. ایشان دقت خیره‌کننده‌ای بر وقایع داشت و این مسئله باعث می‌شد که بتواند وقایع صدها سال بعد از خود را نیز پیش گویی کند.

پیش‌گویی نوستراداموس از جنگ جهانی سوم در ۲۰۱۷
به اشتراک پیش گویی های نوستراداموس ، چندین عدد از آنان بیش از بقیه مورد استقبال قرار دارند که از نمونه آنان می‌توان به ماموریت‌های سفر به ماه، ترور جان اف کندی، ظهور هیتلر، اختراع بمب اتمی و حادثه ۱۱ سپتامبر اشاره نمود!

برای شما هم جالب است؟ :  ازدواج این زن با معشوقه در حال مرگش (تصویر)

در کتاب پیش گویی نوستراداموس در باب اختراع بمب اتمی می‌خوانیم:

    نزدیکی دروازه و در داخل شهر

    دو تهدید بین‌المللی بوجود می‌آید که در مانند آن تا این لحظه دیده نشده است.

    قحی شبیه به لحظه طاعون مردم را از بین خواهد برد.

    و گریه هایی که به درگاه خداوند دنیا را فراخواهد گرفت.

به علاوه از طرف دیگر در باب مرگ هانری دوم فرانسه (Henry II) می‌خوانیم:

    یک شیر جوان بر یک شیر پیر غلبه می‌کند.

    مبارزه در یک نبرد

    ایشان چشمانش را به دلیل یک قفس طلایی کور می‌کند.

    دو زخم بوجود می‌آید و سپس ایشان از دنیا می‌رود.

پیش گویی نوستراداموس در باب آدولف هیتلر نیز در نوع خود بسیار حیرت‌انگیز است:

    از غرب اروپا کودکی خردسال از مردمی فقیر به دنیا می‌آید.

    ایشان با زبان خویش نیروهای نظامی بزرگ را اغفال می‌کند.

    و شهرت ایشان تا شرق زمین گسترش می‌یابد.

    جانوارا وحشی از گرسنگی در تمامی رودخانه‌ها شنا می‌کنند.

    بزرگ‌ترین آنان در قفس‌های آهنی به زنجیر کشیده

    همزمان با اینکه کودک آلمانی هیچ چیزی نخواهد داشت.

گفته می‌شود که منظور نوستراداموس از کلمه جانور، آدولف هیتلر و نازی‌های آلمانی بوده و مفسران «عبور از رود» را به تصرف فرانسه نسبت داده‌اند.

با اینحال در چنین موقعیتی امکان دارد یکی از جدی ترین پیش گویی های وی هنوز رخ نداده باشد! مفسران بر این نظر هستند که پیش گویی نوستراداموس از وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ انکارناپذیر است!

پیش‌گویی نوستراداموس از جنگ جهانی سوم در ۲۰۱۷
بسیاری از پیشگویی‌های موجود در کارهای ایشان، از ویرانی‌های بزرگ و مرگ‌های دسته‌جمعی حکایت دارد. گفته می‌شود که این پیش‌گوی فرانسوی وقوع یک جنگ فاجعه‌آمیز را پیش‌بینی کرده که ۲۷ سال به طول خواهد انجامید. با استناد به پیش گویی نوستراداموس ، اگر بخواهیم جمع بندی کنیم ۳ شخصیت ضدمسیح در عالم ظهور می‌کنند که اولین آن ناپلئون و دیگری آدولف هیتلر است. این فاجعه عظیم و مرگبار، در دوره‌ای ۲۷ ساله و قبل از ظهور سومین شخصیت ضدمسیح روی خواهد داد.

برای شما هم جالب است؟ :  فیلم جالب و گیج کننده پرواز پرنده با بال‌های ساکن

به ذهن خطور میکند که یقینا این پیش گوی فرانسوی، قرن‌ها قبل ظهور دونالد ترامپ را پیش‌بینی کرده است!

در پیش گویی نوستراداموس از وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ می‌خوانیم:

    یک مرد عربده کش و دروغگو در درون خود دیوانگی را پنهان ساخته است. ایشان دلیل می‌شود که بیزانس قانون های خود را تغییر دهد. از مصر مردی به پا می‌خیزد تا پول و واحدهای ارزی را تغییر دهد.

    توافقنامه می‌شکند، مردمان بسیار کشته شده و صورت‌ها غرق در خون می‌شوند. چهره‌ای با شیر و عسل آمیخته شده بر روی زمین می‌افتد.

    شرق دلیل تضعیف شدن غرب می‌شود و طی ۷ جنگ از روش دریا دشمن ایشان را شکست می‌دهد. مرد بزرگ در عرض یک روز به وسیله رعد و برق زمین می‌خورد. یک رفتار شیطانی منجر به وقوع مناقشات در ریمز، لندن و مرگ جمعی در توسکانی می‌شود.

    مزارع خاموش می‌شوند، جهان کوچک‌تر می‌شود و تا مدت‌ها صلح و آرامش از زمین رخت می‌بندد. مردم با خیال راحت از روش آسمانی و دریاها سفر می‌کنند و ناگهان جنگ‌ها از نو شروع می‌شوند.

بسیاری بر این نظر هستند که منظور نوستراداموس از مرد عربده کش (ترومپت)، دونالد ترامپ بوده و ظهور چنین شخصی می‌تواند منجر به وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ شود.

جالب توجه است که با استناد به پیشرفت‌های عصر حال حاضر و گسترش کاربری شبکه شبکه جهانی وب، پیش گویی های نوستراداموس سریعا به اشتراک مصرف کنندگان دست به دست شده و به سرعت در تمامی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک قرار داده می‌شود. با اینحال با این‌حال پیوسته می‌باست در باب تفسیر پیش گویی ها دقت ضروری را به کار گرفت.

برای شما هم جالب است؟ :  ترسناک ترین روشها برای مرد شدن پسران (تصویر)

بعد از وقوع حادثه ۱۱ سپتامبر، مردم زیادی شروع به خبر تایید نشده‌پراکنی در باب پیش گویی‌های نوستراداموس کردند و سعی داشتند عده ای دیگر از پدیده‌ها را نیز به پیش گویی‌های وی نسبت دهند. حقیقت این است که چنین متون کذب و بی پایه‌ای سریعا در تمامی شبکه جهانی وب پخش می‌شود و بسیاری از قبل گویی های جعلی نوستراداموس فریب می‌خورند. در یکی از همین موارد، بررسی ها بیشتر ثابت کرد خبر تایید نشده‌ای که مدت‌ها در شبکه جهانی وب دست به دست می‌شد، قسمتی از مقاله یک دانشجوی کانادایی بوده است!

حدودا همه پیشگویی های نوسترآداموس گنگ و ابهام آمیز است و هیچ معلومات دقیقی در آن نیست. از این جهت در تفسیر پیش گویی های ایشان می‌بایست دقت کافی را به کار گرفت. ولی باید گفت، آیا به نظر شما تفسیر این پیش گویی به خوبی انجام گرفته است؟ آیا تحت این شرایط باید نگران وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ باشیم؟

سایت خبری “ایران پی پر” امیدوار است اخبار با مزه ای که برای شما گردآوری میکند و از نمونه خبر پیش‌گویی نوستراداموس از جنگ جهانی سوم در ۲۰۱۷ موردپسند شما دوستان عزیز و همراهان واقع شود. در نظر داشته باشید شما خواننده گرامی در بیشتر مواقع میتوانید دوستان خود را با ابزارهای سایت در باب این مقاله و مباحث دیگر سایت مطلع نمایید.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات