کد خبر : 40792
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲
16 views بازدید

چلسی در آستانه جذب ۲ ستاره از لسترسیتی

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه چلسی در آستانه جذب ۲ ستاره از لسترسیتی . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید. ورزش سه: رسانه های انگلیسی در هفته های واپسین خبر از علاقه چلسی به انجام ۳ خرید تا انتهای مارکت تابستانی امسال دادند و اکنون به نظر می رسد این وعده در حال نهایی شدن است. با […]

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه چلسی در آستانه جذب ۲ ستاره از لسترسیتی . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

ورزش سه: رسانه های انگلیسی در هفته های واپسین خبر از علاقه چلسی به انجام ۳ خرید تا انتهای مارکت تابستانی امسال دادند و اکنون به نظر می رسد این وعده در حال نهایی شدن است.

با استناد به ادعای کالچومرکاتو، انتقال چمبرلین به این تیم نهایی شده و ستاره ۲۳ ساله آرسنال طی روزهای آتی پیمان خود را با چلسی امضا خواهد نمود.

با اینحال بعد از نهایی شدن انتقال چمبرلین، اکنون ریاض محرز وینگر الجزایری و درینک واتر هافبک انگلیسی لستر هر دو شدیدا مورد استقبال کونته قرار دارند و امکان دارد طی ۳ روز آتی، این ۲ بازیکن که نقش مهمی در قهرمانی لسترسیتی داشتد راهی استمفوردبریج شوند.

چلسی با پیشنهادی ۴۶ میلیون یورویی برای خرید ریاض محرز وارد رفتار شده و با استناد به رضایت مدیران این تیم به فروش محرز، امکان دارد خیلی زود این انتقال نهایی شود. به علاوه از طرف دیگر با استناد به توصیه آبی های لندن، مشکلی برای انتقال درینک واتر نیز به این تیم نیست.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  چهره‌هایی که دوست دارند سرمربی استقلال شوند
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات