کد خبر : 42690
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۰
63 views بازدید

چهره بدون آرایش بریتنی بهمراه دوست پسر ایرانی اش

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم چهره بدون آرایش بریتنی بهمراه دوست پسر ایرانی اش که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید. چهره بدون آرایش بریتنی بهمراه دوست پسر ایرانی اش   با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده بریتنی اسپیرز خواننده مشهور آمریکایی با سام اصغری نمونه ایرانی رابطه دارد, وی […]

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم چهره بدون آرایش بریتنی بهمراه دوست پسر ایرانی اش که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

چهره بدون آرایش بریتنی بهمراه دوست پسر ایرانی اش

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده بریتنی اسپیرز خواننده مشهور آمریکایی با سام اصغری نمونه ایرانی رابطه دارد, وی چندی قبل تصویر هاي خود را بدون هیچ میکاپی به اشتراک قرار داده هست.بریتنی اسپیرز اوقات خود را با گذراندن در منزل اش در جنوب کالیفرنیا نزدیکبه لس آنجلس و محل اجرایش در لاس وگاس تقسیم کرده هست.

 

وی روز دوشنبه با به پخش کردن سه سلفی بدون آرایش از خود برای هوادارانش در شبکه اجتماعی , روز استراحت خود را جشن گرفت. این ستاره مشهور ۳۵ ساله درحالی که مو هاي بلوندش را روی شانه ریخته بود با صورتش اداهای گوناگون در می آورد.ایشان یک تی شرت سفید رنگ به تن داشت و ریشه تیره رنگ مو های طبیعی اشاز بین مو هاي شسته نشده اش دیده می شد.

 

 

به نظر می‌رسید بریتنی اسپیرز در سنگفرش بیرون منزل اش نشسته و در اطراف ایشان درخت و بوته ها به چشم میخورد. این خواننده در شرح این تصویر ها برای فالوئرهای خود در اینستاگرام نوشت;«در روزهایی که برای اجرا حاضر نمیشوم, این چهره معمولی من هست….بعد از دیدار همه ي شما خوش وقتم.»

 

چهره بدون آرایش بریتنی به همراه دوست پسر ایرانی اش

 

«من اسم این چهره را «تیپ صرف قهوه صبح در منزل» گذاشتم, گرچه اگر ریمل اضافه پایین چشم راست مرا در نظر نگیرید!»با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده ناز بریتنی اسپیرز یکی از سلبریتی هاي اکتیو در شبکه هاي مجازی هست, درست یک روز قبل از آن نیز ویدئویی از خود و نامزد جوانش سام اصغری ۲۳ ساله پخش کرده بود.

برای شما هم جالب است؟ :  نمونه های دلچسب از مانتوی بازیگران در جشن حافظ

 

در ویدیو پخش شده, بریتنی اسپیرز از خود و سام در حالی‌که رو به روی آینه ایستاده اند فیلم گرفته , بریتنی سرش را به جلو و عقب حرکت می‌دهد و سام در حالی‌که تبسم می‌زند دست هایش را بالا نگه داشته هست. سام که در حرفه مدلینگ فعالیت می‌کند از نوامبر سال ۲۰۱۶ خبر تایید نشده ارتباطش با بریتنی برسر زبان ها افتاد.

 

چهره بدون آرایش بریتنی به همراه دوست پسر ایرانی اش

 

بریتنی در شرح این ویدیو نوشت; «مسخره بازی قبلی از اجرا, بهمراه عشقم.»سام نیز همین ویدئو را در صفحه شخصی خود پخش کرد و نوشت; «با عشقم قبلی از آنکه مجدد یک اجرای محشر دیگر داشته باشد.»

 

در ابتدا سال جاری بریتنی اسپیرز در باب نحوه آشنایی اش با سام اصغری گفتگو کرد که اولین بار درصحنه یک موزیک ویدئو همدیگر را دیدار کردند.ایشان گفت; «ما به مدت حدود ۲۰ دقیقه با یکدیگر در یک جا چشم براه باقیمانده بودیم, می‌شود گفت گیر افتادیم و مجبور به گفتگو باهم شدیم.

 

چهره بدون آرایش بریتنی به همراه دوست پسر ایرانی اش

 

من عدد اش را نگه داشتم و باورنکردنی بود که بعد از پنج ماه هنوز هم آن را در کیفم داشتم. من آن موقعِ با خودم فکر کردم که ایشان واقعا مفید بود و شخصیتِ بامزه اي داشت.از اینرو با ایشان رابطه گرفتم.»بریتنی دو فرزند به اسم هاي سین ۱۱ ساله و جیدنِ ۱۰ ساله از همسر سابقش کوین فدرلاین دارد ولیدر سال ۲۰۰۷ طلاق دریافت کردند.

 

چهره بدون آرایش بریتنی به همراه دوست پسر ایرانی اش

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

برای شما هم جالب است؟ :  مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی
به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات