کد خبر : 12398
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۵۶
12 views بازدید

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید. چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی   زیباروی هالیوودی که اکنون چشم و دل همۀ را از آن خود کرده اند، در دوران کودکی ممکن است چهره هاي زشتی داشته اند.شما هم ممکن است در سن نوجوانی و […]

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

 

زیباروی هالیوودی که اکنون چشم و دل همۀ را از آن خود کرده اند، در دوران کودکی ممکن است چهره هاي زشتی داشته اند.شما هم ممکن است در سن نوجوانی و کودکی چهره زشتی داشتید با این وجود وقتی سنتان اکثر شده هست چهره دلنشین و دوست داشتنی داشته اید ستاره هاي هالیوودی هم در دوران نوجوانی چهره زشتی داشتند.

 

با این وجود هم اینک مبدل به یک چهره دلنشین و دلنشین شده اند تعداد فراوانی از ما افرادی که تصویر شان روی جلد مجله هاي پر زرق و برق مد قرار دارد را ستایش می‌کنیم. برخی از این مردم نمونه زیبایی میباشند و برخی دیگر نمونه بازیگری اند. در چنین موقعیتی تعداد بسیار کمی از ما خبر داریم که این مردم برای رسیدن به نقطه ي حال حاضر چه راه دراز و سختی را پیموده اند تا خود را از آنچه که بوده اند بهتر کنند.

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده در این آلبوم تصمیم گرفته ایم عکسهایی از این مردم را به شما نشان دهیم که برای شما غیرقابل باور خواهند بود. با مشاهده این تصویر ها متوجه خواهید شد که می‌توان از یک جوجه اردک زشت به یک سوپراستار یا نمونه زیبایی مشهور تغییر پیدا کرد.

 

کریس پرَت/ سال هاي ۲۰۰۳ «سمت چپ» و ۲۰۱۷ «سمت راست»

 

 

کریس پرَت، در دوران نوجوانی بر این باور بود که تنها استعداد دلیل موفقیت فرد در این حرفه خواهد شد. با اینحال بعدها فهمید که قیافه ي مناسبی ندارد بدین خاطر به بدن و قیافه ي خود ارزش بیشتری داد. اکنون میتوانید بگویید که وی هیچ کمبود اعتماد به نفسی ندارد.

برای شما هم جالب است؟ :  چهره مهدی امینی خواه در تولد 43 سالگی اش

 

دیوید بکهام/ سال ۱۹۹۵ «سمت چپ» و سال ۲۰۱۳ «سمت راست»

 

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

 

دیوید بکهام در دوران نوجوانی به ظاهر خود ارزش فراوانی نمی داد. در سال هاي اول فوتبال حرفه ایش نیز اکثر بر روی بازی اش متمرکز بود تا قیافه ي ظاهری اش. با اینحال بکهام تنها وقتی در تمام جهان شناخته شد که به ظاهرش ارزش بیشتری داد. ایشان در این باره بیان می کند:” در فوتبال بسیار مهم هست که یک نمونه موی مفید داشته باشید چونکه تعداد فراوانی از مردم با دوربین می‌آیند و شما را نگاه میکنند. موفقیت در بازی به ظاهر شما بستگی دارد”.

 

کیتی پری/ سال ۱۹۹۹ «سمت چپ» و سال ۲۰۱۲ «سمت راست»

 

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

 

کیتی پری همه ي وقت به هیکل زنانه ي خود راضی نبوده هست. در دوران نوجوانی وی اکثر دوست داشت که هیلکی شبیه به مدلهای لاغر داشته باشد با اینحال امروزه همان شکلی که که هست خود را دوست دارد و از بدن خود راضی هست. ایشان در این باره میگوید: “من هیکل کیت ماوس را ندارم با اینحال از هیکل خود راضی ام و به آن افتخار می‌کنم”.

 

شکیرا/ سال ۱۹۹۰ «سمت چپ» و سال ۲۰۱۲ «سمت راست»

 

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

 

با نگاه به کلیپ هاي فایل تصویری و کنسرت هاي شکیرا باور نمیکنید که ایشان در ابتدا جوانی خود چنین قیافه اي داشته هست.با اینحال در چنین موقعیتی زیبایی در چهره قدیمش هم موج میزند..

 

جاستین تیمبرلیک/ سال ۱۹۹۶ «سمت چپ» و سال ۲۰۱۶ «سمت راست»

 

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

 

جاستین در این باره بیان می کند:” هر چیزی که به دلیل آن مورد تمسخر قرار می‌گیرید، هر چیزی که شما را در چشم دیگران مانند یک بچه نشان می‌دهد در بزرگسالی دلیل موفقیت شما خواهد شد”.

برای شما هم جالب است؟ :  مشابهت بینهایت دلنشین این بازیگر با دختر ناصرالدین شاه

 

ریحانا/سال ۱۹۹۸ «سمت چپ» و سال ۲۰۰۸ «سمت راست»

 

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

 

ریحانا اقرار می‌کند که تنها موفقیت توانسته به ایشان اعتماد بنفس بدهد. ایشان در این باره بیان می کند:” ما همه ي وقت در خود نقص هایي را میبینیم. قبلاً قوز میکردم و دست هایم را روی زانوهایم می گذاشتم، گوشه اي ساکت می نشستم و از همۀ خجالت می کشیدم”.

 

دواین جانسون/ سال ۱۹۹۰ «سمت چپ» و سال ۲۰۱۶ «سمت راست»

 

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

 

دواین جانسون تلاش برای موفقیت را از دوران کودکی شروع کرد. وی بر این باور هست که کار کردن روی خود برترین راه برای رسیدن به آرزوهاست. جانسون در این باره میگوید:” بی نقص نیست با اینحال باید برای بدست آوردن آن تلاش فراوانی بکنید. این مسئله دلیل موفقیت خواهد شد”.

 

نیکی میناژ/ سال ۲۰۰۲ «سمت چپ» و سال ۲۰۱۶ «سمت راست»

 

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

 

نیکی میناژ در دوران کودکی مشکلاتی با ظاهر خود داشت با اینحال وقتی که وارد جهان مد و خوانندگی شد بیش از قبلی بر روی ظاهر خود کار کرد. اکنون این خواننده ي مشهور مشکلی با ظاهر خود ندارد و بسیار از آن راضی هست.

 

آدام لِوین/ سال ۱۹۹۶ «سمت چپ» و سال ۲۰۱۶ «سمت راست»

 

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

 

آدام لوین علی رغم تفاوت با وجود این وقت یکبار و ناموفق بر روی ظاهر خود با اینحال از کمبود دقت رنج نمی‌برد. این خواننده ي پیروز پیوسته بر روی ظاهر خود تلاش نموده هست تا بهتر از قبلی به نظر برسد چونکه در حرفه ي وی باید بسیار خوش چهره به نظر رسید.

 

دمی مور/سال ۱۹۷۰ «سمت چپ» و سال ۲۰۱۰ «سمت راست»

 

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

 

سخت هست باور کنیم که دمی مور در دوران کودکی از سخت بینایی دوبینی رنج می برده هست. ایشان در ابتدای دوران فعالیت خود در عرصه ي بازیگری برای رفع این سخت دو بار دست به جراحی زد.

برای شما هم جالب است؟ :  مادر دلچسب و دلنشین این بازیگر همه را شوکه کرد (تصویر)

 

کیت هادسون/ سال ۱۹۹۳ «سمت چپ» و سال ۲۰۱۶ «سمت راست»

 

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

 

والدین کیت هادسون میخواستند که وی شغل نسبتا معمولی را برای خود گزینه کند، ممکن است به این دلیل که ظاهر نسبتاً معمولی داشت. با اینحال ظاهر معمولی دلیل نشد که وی رویای بازیگری را رها کند. کیت هادسون خود پیرامون این مثال میگوید:” من بطور کلی از هیکل خودم راضی هستم. من کامل نیستم. آن هایي که نقص دارند همۀ جا میباشند و مردم برای مشاهده انها می‌روند و ما تنها یک‌بار زندگی می‌کنیم”.

 

کیت وینسلت/ سال ۱۹۸۵ «سمت چپ» و سال ۲۰۱۶ «سمت راست»

 

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

 

کیت وینسلت در دوران مدرسه چاق بود و همه ي وقت به این دلیل مسخره می شد. سال ها بعد وی یاد گرفت که خود را آن طور که هست بپذیرد و در هر چیزی برای خود فایده اي دید. ایشان در این باره بیان می کند:” من یک زن با هیکل نرمال هستم. من نمی‌خواهم وزنم را کاهش دهم. من کارهای مهم تری برای انجام دادن دارم”.

 

جانیوِری جونز/ سال ۱۹۸۵ «سمت چپ» و سال ۲۰۱۶ «سمت راست»

 

چهره زشت و زیبای بازیگران هالیوودی

 

این بازیگر و نمونه مشهور هیچ وقت از کمبود دقت در عذاب نبوده هست. برخلاف ظاهر دوران کودکی اش وی هیچ گاه کمبود اطمینان خاطر نداشته هست. جانیوری جونز از جراحی پلاستیک واهمه دارد و بر این باور هست که زیبایی صورت را میتوان با سود گیری از شیوه هایي ویژه و متنوع حفظ کرد.

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات