کد خبر : 33953
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۸
19 views بازدید

چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (تصویر)

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (تصویر) که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید. چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (تصویر)   با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده تعداد فراوانی از بازیگران و ستاره ها از آسیب های اعتیاد به دور نبوده اند […]

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (تصویر) که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (تصویر)

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده تعداد فراوانی از بازیگران و ستاره ها از آسیب های اعتیاد به دور نبوده اند و مشهور بودن انها دلیل نشده که از آسیب اجتماعی به دور باشند. شهرت و ثروت چیزهایی هستند که بیشتر ما، حتی اگر در ظاهر نشان ندهیم، برای حاصل شدن آن ها تلاش می کنیم. ولی باید گفت، به توجه به تمام علاقه ای که به ستاره های پرطرفدار مان داریم، گاهی فراموش می‌کنیم که آن ها هم درست مانند ما انسان هستند و امکان دارد که به بیراهه روند.

 

اعتیاد معضل مهمی نه تنها برای تعداد فراوانی از مردم عادی، حتی برای تعداد فراوانی از ستارگان مشهور دنیا نیز است. آن ها به دلایل متفاوتی، از شهرت گرفته تا افسردگی و شکست عشقی، به اعتیاد اعتماد میکنند که در کمال تاسف روی حرفه و طرز فکر علاقه مندان انها نیز اثری منفی می گذارد.با اینحال آیا می دانید که این ستاره ها کدامند؟ اگر شما هم دوست دارید که با ستاره هایی که به مواد مخدر اعتیاد داشته یا بازهم دارند آَشنا شوید، با ایران خبر همراه باشید.

 

جنیفر آنیستون

 

 

جنیفر آنیستون یکی از بازیگران پرطرفدار آمریکایی است با اینحال اینطور گفته میشود که ایشان در زندگی شخصی خود آنقدرها هم که شما فکر می‌کنید موفق نیست. ایشان در گفت و گو ای اقرار کرده که به ماری جوآنا اعتیاد دارد. ایشان حتی گفته که در طول ازدواج اش با برد پیت، اعتیادش به این ماده مخدر بیشتر شد. از کجا معلوم، ممکن است برد پیت بود که این یادگاری تلخ را از زندگی اش برای ایشان بر جای گذاشت؟

برای شما هم جالب است؟ :  بریز و بپاش های گزاف هنرمندان در تولدشان (تصویر)

 

آنجلینا جولی

 

چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (عکس)

 

جولی با مواد مخدر غریبه نیست. اگر چه ایشان بازیگری مشهور، زنی خیر و مادری مهربان و دلسوز است با اینحال اعتیاد ایشان به مواد مخدر لکه سیاهی بر زندگی اش است که از دید هیچکس پنهان نیست.ایشان حتی در طرف دیگر خانواده، دوستان و حتی در استودیوهایش و ملا عام نیز به طرز آشکارا مواد مخدر مصرف میکند. اعتیاد ایشان آنقدر بود که وقتی که ایشان برای نقش «Lara Croft» در فیلم « Tomb Raider» گزینه شده بود، کارگردان فیلم به دلیل سابقه اعتیادی که داشت، هر از چند گاهی از ایشان تست اعتیاد می گرفت.

 

ریحانا

 

چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (عکس)

 

ریحانا نیز از آن جمله ستاره هایی است که به طرز علنی به اعتیاد خود اقرار می کند. ایشان بیان میکند که تنها به وید اعتیاد دارد با اینحال تصویر هایی از ایشان در حال کشیدن جوینت نیز پخش شده است. ایشان با این کار تعداد فراوانی از هوادارانش را از خود راند.

 

کارا دلوین

 

چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (عکس)

 

 

 

کارا دلوین نمونه دیگری از چهره های هالیوودی است که از همان بچگی در محیطی پر از مواد مخدر بزرگ شد. مادر ایشان اعتیاد شدیدی به هروئین داشت و این مسئله روی سبک زندگی ایشان نیز تاثیر گذاشت. ایشان میگوید: «اگر چه مادرم هیچوقت جلوی من مواد مصرف نمی کرد با اینحال من تحت تاثیر ایشان قرار گرفته و معتاد شدم.»

 

یکدفعه در سال ۲۰۱۳ وقتی که کارا از خانه اش بیرون می آمد، به وسیله دوربین خبرنگاران بازداشت شد.در عکس ها، یک نایلون حاوی پودر سفید رنگی از جیب های ایشان بیرون زده بود. نمی‌دانیم که ایشان هنوز هم به مواد مخدر اعتیاد دارد یا نه با اینحال باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که مصرف ایشان تا اکنون به حرفه اش لطمه ای وارد نکرده است.

 

برای شما هم جالب است؟ :  با باورنکردنی ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید (تصویر)

اپرا وینفری

 

چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (عکس)

 

مطمئنا شما از موفق ترین و پولدارترین زن دنیا انتظار ندارید که به مواد مخدر اعتیاد داشته باشد. اپرا وینفری ۲۵ سال است که در عرصه های متفاوتی فعالیت دارد طوری که ایشان را به شهرت جهانی رسانده است. ایشان زن خیری است که کمک های فراوانی به مردم کرده است با اینحال خیلی ها هنوز درد دل های ایشان را نمی دانند.ایشان در کودکی در فقر به سر میبرد و چندین بار مورد تجاوز قرار گرفت. ایشان اقرار می کند که در سن ۲۰ سالگی کوکائین مصرف میکرد با اینحال باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که موفق شد خودش را از آن باتلاق بیرون بکشد و زندگی تازه و سالمی را در پیش گیرد.

 

کریستین استوارت

 

چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (عکس)

 

درست قبلی از فیلمبرداری آلبوم «Twilight» تصویر هایی از کریستن استوارت که در حال کشیدن مواد مخدر در طرف دیگر خانه اش بود، پخش شد. مطمئنا شما هم میتوانید فرض کنید که این تصویر ها چه تاثیر منفی بر شخصیت ایشان نزد هوادارانش بر جای گذاشت. اگر چه ایشان در جواب مردم گفت: «وید کشیدن من تنها به خودم ربط دارد» با اینحال از آن پس بود که ایشان دیگر هیچوقت نتوانست مکان مستحکم خود را به اشتراک مردم بیابد.

 

متیو مک کانهی

 

چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (عکس)

 

متیو اقرار میکند که قبلی از آشنایی با همسرش به مواد مخدر اعتیاد داشته است. ایشان جزو یکی از ستاره هایی است که بدون توجه به نظر هوادارانش وید مصرف می کرد. ایشان حتی یکدفعه در خانه اش واقع در آستین تگزاس به وسیله ماموران پلیس، به دلیل مصرف ماری جوآنا، بازداشت شد.

 

کامرون دیاز

 

چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (عکس)

 

کامروز دیاز نیز به ماری جوآنا اعتیاد دارد. ایشان حتی چندین بار در موقعیت های مختلف در حال کشیدن این ماده مخدر دیده شد. ایشان حتی اقرار کرد که چندین سال قبل از اسنوپ داگ، که با هم در یک دبیرستان درس می خواندند، مواد خریده است.

برای شما هم جالب است؟ :  تصویر های داغ بازیگران ایرانی در شبکه های اجتماعی

 

کیت ماس

 

چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (عکس)

 

کیت ماس یکی از بهترین سوپرمدل های دنیا است با اینحال در کمال تاسف ایشان به مواد مخدر اعتیاد دارد. گفته شده که ایشان به هروئین معتاد است که با این وجود ظاهر لاغر و نحیف ایشان نیز این امر را ثابت میکند. بعد از جدایی ایشان از جانی دپ، اعتیاد ایشان شدت یافت.ایشان از سر ناراحتی و افسردگی نه تنها مواد مخدر حتی مشروبات الکی نیز به وفور مصرف میکرد که بالاخره منجر به باطل قراردادهای کاری اش شد. با اینکه ایشان برای ترک اعتیاد خود تلاش کرد با اینحال هنوز هم نتوانست آن را به طرز کامل کنار بگذارد.

 

مایلی سایرس

 

چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (عکس)

 

اگر چه مایلی سایرس در گفتگو های آخرینش مطرح کرده که مصرف مواد مخدر را کنار قرار داده با اینحال این حقیقت قبلی ایشان را پاک نمی کند. ایشان در قبلی از هر فرصتی برای مصرف مواد استفاده میکرد. حتی تصویر های فراوانی از ایشان در حال مصرف مواد مخدر نیز توزیع شده است. ایشان دلیل ترکش را تمرکز روز آلبوم های جدیدش می داند و گفته که ترک وید برایش بسیار ساده بوده است.

 

لیدی گاگا

 

چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (عکس)

 

به ماری جوآنا و کوکائین اعتیاد شدید داشت با اینحال باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که به کمک التون جان موفق شد اعتیادش را کنار بگذارد. ایشان خودش اقرار میکند که تنها به دلیل رویارویی با شهرت، به مواد مخدر روی آورد که مصرف هر روزه ایشان حتی از ۱۵ تا ۲۰ جوینت هم تجاوز میکرد.

 

چهره های مشهور هالیوودی که معتاد شدند (عکس)

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات