کد خبر : 22429
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۴:۳۳
13 views بازدید

چه رنگ رژ لبی به پوست صورت شما می آید؟

برای علاقه مندان به جهان مد خبری داریم با عنوان چه رنگ رژ لبی به پوست صورت شما می آید؟ .پیشتر با پرتال خبری ما همراه باشید. برترین ها: امروزه رنگ های متفاوتی از رژ لب در مارکت وجود دارند با اینحال کدامیک به پوست صورت شما می آیند؟ ممکن است پیدا کردن رژ لبی خوب سخت باشد، با اینحال اگر بدانید که لحظه انتخاب […]

برای علاقه مندان به جهان مد خبری داریم با عنوان چه رنگ رژ لبی به پوست صورت شما می آید؟ .پیشتر با پرتال خبری ما همراه باشید.

برترین ها: امروزه رنگ های متفاوتی از رژ لب در مارکت وجود دارند با اینحال کدامیک به پوست صورت شما می آیند؟ ممکن است پیدا کردن رژ لبی خوب سخت باشد، با اینحال اگر بدانید که لحظه انتخاب آن چه عواملی را در نظر بگیرید، به سادگی در این کار موفق خواهید شد. در این نوشته ما به شما نشان می دهیم که بهترین رژ لب برای تن پوست شما کدام است.

تن پوست صورت تان را شناسایی کنید

وقتی که تصمیم گرفته اید در جستجوی رژ لبی خوب با پوست صورت تان باشید، آنچه ارزش می یابد تن پوست تان است. در وهله اول باید بدانید که پوست صورت تان چه تنی دارد، زرد و گرم، صورتی و سرد یا خنثی؟

مطمئنا آنچه روی رنگ رژ لب تان تاثیر می گذارد، تن پوست تان است. به طرز معمول افرادی که تن پوست سردی دارند، با رنگ های سرد رژ لب و آنهایی که پوستی گرم دارند، با رنگ های گرم تر زیباترند. پوست های خنثی هم با هر رنگ رژی دلچسب و دلنشین به نظر می رسند.

عوامل متفاوتی وجود دارند که بر پوست شما تاثیر می گذارند، با اسم مثال اشعه آفتاب یا مصرف عده ای داروها می توانند رنگ پوست تان را تغییر دهند. از این جهت در قدم در ابتدا مطمئن باشید که پوست تان رنگی طبیعی دارد و بطور کلی تمییز است. برای این کار صورت تان را با صابون بشورید، سپس به مدت ۱۵ تا ۳۰ دقیقه صبر کنید تا قرمزی های آن از بین رود. سپس پایین نور طبیعی تن پوست تان را تشخیص دهید. حواس تان باشد که نورهای مصنوعی نیز رنگ پوست را تغییر می دهند.

برای شما هم جالب است؟ :  کلکسیونی از گران‌ترین کفش‌های جهان

در مرحله بعدی یک برگه کاغذ سفید بردارید و آن را کنار پوست تان قرار دهید. در مقایسه با سفیدی کاغذ، پوست تان چه رنگی است؟ زرد، قهوه ای، سبز…؟ اگر تشخیص تان رنگ های صورتی، رزگلد یا آبی است، شما پوستی سرد دارید. اگر هم رنگ آن متمایل به خاکستری است، شما پوستی خنثی دارید. اگر هم روی صورت تان پر از جوش و آکنه است طوری که نمی توانید به خوبی تن آن را تشخیص دهید، از فردی بخواهید تا کاغذ سفید را کنار گوش تان قرار دهد.

شما قادر اید به کمک نور آفتاب نیز رنگ پوست تان را تشخیص دهید. افرادی که به سادگی پایین نور آفتاب برنزه می شوند، تن پوست گرمی دارند. آنهایی هم که پوست شان پایین نور آفتاب قرمز می شود، تن پوست شان سرد است. پوست های خنثی هم می توانند در هر یک از این دو گروه جای گیرند. 

نمونه دیگری از راهها این است که به رگ های روی مچ دست تان دقت کنید. اگر رگ هایتان آبی یا بنفش است، شما تن پوست سردی دارید با اینحال اگر سبز است، جزو رنگ های گرم هستید. اگر هم نتوانستید که آن را به خوبی تشخیص دهید، یقینا رنگ پوستی خنثی دارید.

رژ لب برای تن پوست روشن

اگر تن پوست روشنی دارید، مطمئنا پایین نور آفتاب به سادگی می سوزید و پوست تان قرمز و ملتهب می شود. برای خانم هایی که در جستجوی رژ لبی خوب با این رنگ پوست می گردند، رنگ های صورتی، گلبهی، مات و موکا بهترین انتخاب است. این مردم می بایست از رنگ هایی که تن طلایی دارند نیز خودداری کنند، به این دلیل که رنگ روشن پوست شان را تشدید و چهره آنها را بی روح نشان می دهد.

 

چه رنگ رژ لبی به پوست صورت شما می آید؟ 

تن پوست های معمولی در آفتاب به راحتی تغییر رنگ می دهند با اینحال نمی سوزند و قرمز نمی شوند. اگر شما هم جزو این دسته مردم هستید، رنگ هایی چون قرمز و بنفش را برای رژ لب انتخاب کنید. با اسم مثال برای میهمانی های عصرانه رژ لبی جگری بی نهایت شما را زیباتر خواهد نمود.

 چه رنگ رژ لبی به پوست صورت شما می آید؟

 

چه رنگ رژ لبی به پوست صورت شما می آید؟ 

 

برای شما هم جالب است؟ :  خوش استایل ترین ستاره های هفته (59)

رژ لب برای تن پوست تیره

منظور از پوست تیره همان تن پوست زیتونی است. اگر شما هم جزو این دسته مردم هستید، شانس با شماست چونکه دیگر مانند دیگران درمقایسه با نور آفتاب حساس نخواهید بود و پوست تان قرمز و متورم نخواهد شد. برای شما رنگ های قهوه ای بدترین انتخاب و رنگ های بنفش، بهترین انتخاب است. شما به علاوه از طرف دیگر قادر اید از رنگ های گلبهی، جگری، صورتی پر رنگ و نارنجی استفاده کنید. 

چه رنگ رژ لبی به پوست صورت شما می آید؟

 

 چه رنگ رژ لبی به پوست صورت شما می آید؟

 

 

رژ لب برای تن پوست خیلی تیره

 

پوست های خیلی تیره در طرف دیگر آفتاب به هیچ وجه نمی سوزند. اگر شما هم تن
پوستی خیلی تیره دارید در جستجوی رژ لب هایی با تونالیته قهوه ای و بنفش
باشید. کاراملی، گردویی و جیگری از نمونه رنگ هایی است که به پوست صورت شما
می آید. رژ لب هایی که می بایست از زدن آنها دوردستی کنید، رژ لب های بی رنگ
است. از این جهت در جستجوی رنگ های گرم تر باشید. 

 

 چه رنگ رژ لبی به پوست صورت شما می آید؟

 

چه رنگ رژ لبی به پوست صورت شما می آید؟ 

 

بالاخره باید بگوییم که اگر بخواهیم جمع بندی کنیم رنگ های سرد رژ لب با تن پوست های سرد و رنگ های گرم تر با تن پوست های گرم هماهنگی دارند. افرادی هم که تن پوست زیتونی دارند می توانند از تمام رنگ ها بهره ببرند. با اینحال یادتان باشد که هیچ قانونی برای زیبایی نیست، پس اگر دوست داشتید که رنگی جز آنچه به پوست صورت تان می آید را امتحان کنید، حتما این کار را انجام دهید.

برای شما هم جالب است؟ :  گران ترین کفش های دنیا؛ کفش هایی با نگین الماس

لینک خبری

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات