کد خبر : 30322
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۲
4 views بازدید

چگونه آتی خودتان را تضمین کنید؟

در دسته مقالات موفقیت خبری داریم مبنی بر اینکه چگونه آتی خودتان را تضمین کنید؟ . امیدواریم با “ایران پی پر” همراه باشید تا این مقاله را بیشتر بخوانید. ماهنامه همشهری تندرستی: فارغ از این که چقدر احساس می کنیم طبع بلند داریم، بیشتر ما باید برای پرداخت قبض ها و صورت حساب های مان کار کنیم. پس مهم است که شغل مان را دوست […]

در دسته مقالات موفقیت خبری داریم مبنی بر اینکه چگونه آتی خودتان را تضمین کنید؟ . امیدواریم با “ایران پی پر” همراه باشید تا این مقاله را بیشتر بخوانید.

ماهنامه همشهری تندرستی: فارغ از این که چقدر احساس می کنیم طبع بلند داریم، بیشتر ما باید برای پرداخت قبض ها و صورت حساب های مان کار کنیم. پس مهم است که شغل مان را دوست داشته باشیم با اینحال آیا این قدر شغل تان را دوست دارید که برای بیست سال آتی انجامش دهید؟ اگر نه، چه چیزهایی را قادر اید تغییر دهید تا این سال های کاری را ثمربخش، پر منفعت و حتی لذت بخش و شاد کنید؟

۱٫ درمقایسه با چه چیزی عواطف شدید بروز می دهید؟ چه چیزی شما را هیجان زده، ترغیب یا عصبانی می کند؟ چه چیزی علاقه شما را بر می انگیزد؟ همان چیز شغل و پیشه شماست. این اولین پرسش خوبی است که قادر اید از خودتان بپرسید.

۲٫ به تمجید دیگران از خودشان توجه کنید. بی توجهی به حرف های مهربانانه دیگران، وقتی می توانند پیرامون توانایی شما حرف بزنند و شما را به شغل بعدی تان هدایت کنند، کار ساده ای است.

آیا شما یک شنونده مادرزاد هستید یا کسی که مردم را وادار به تعریف و تمجید می کند؟ آیا توجه تان به نکات حیرت انگیز است یا یکی از رهبران زندگی هستید؟ همه اینها ارزش دارند.

۳٫ کارتان را نزدیک به سبک زندگی تان دیزاین کنید. اگر برنامه ریزی شده است در سال های بعد شروع به کار کنید، کاری بیابید که با نحوه زندگی تان متناسب باشد. اگر چنین کاری نیست، آیا قادر اید برای خود پیشه ای راه بیندازید؟ یک مدیر فروش می شناسم پنجاه ساله بود که تصمیم گرفت رفت و آمد هر روزه را کنار بگذارد. خودش بیان میکرد دنبال توازن بین کار و زندگی بودم که حقوق و هدیه خوبی بدهد. نتیجه این شد که یک کمپانی خدمات نظافتی را اجرا کردم.

برای شما هم جالب است؟ :  ۷ شیوه به اوج رساندن خلاقیت در ابتدای روز

۴٫ دنبال مشاغل «در بیشتر مواقع شکوفا» باشید. نگرانید که توانایی تان نامربوط و منسوخ شوند؟ برای شغلی تکمیل شوید که در بیشتر مواقع می باشد. مردم به افرادی نیاز دارند که از آنها نگهداری کنند (مانند آرایشگر، تعمیرکار و …) و چون زندگی های ما روز به روز بیشتر در جهان مجازی فرو می رود، به افرادی نیاز داریم که در مدیریت این امور به ما کمک کنند.

اگر نمی توانید فرض کنید در سنین بالاتر قادر باشید به شغل حال حاضر خود هزینه کنید، حتی اگر هفتاد سال دارید، اکنون وقت انجام کار دیگری است.

۵٫ به روحیه کارآفرینی دیگران بچسبید. در جستجوی رکود اقتصادی، افزایش عظیمی به اشتراک افرادی که شروع به اشتغال خود کرده اند مشاهده می شود. خدمات رسانی از موفقیت دیگران زمین محکمی است. شما ممکن است یک کارآفرین شکوفا نباشید، یا قصد ندارید که باشید، با اینحال کارآفرین ها به افرادی نیاز دارند که زندگی شان را سامان دهند، امور مالی و نگهداری از فرزندان مثال های عمده ای از این دست هستند.

۶٫ از رودخانه نپرید، در آن پا بگذارید. اگر امکان دارد شغل حال حاضر تان را نیمه وقت کنید تا اشتغال خودتان را راه بیندازید یا این که قادر اید تعطیلات خود را با یادگیری آنلاین یا با تجربه ای کاری بگذرانید – امروزه این کارها تنها ویژه نوجوان ها نیست. چرا سراغ دوره های آموزشی پاره وقت یا از راه دور که با کار حال حاضر تان هم سازگار باشد نروید، تا از لحاظ مالی بی پناه نمانید؟

۷٫ توانایی «مجازی» بودن را در خود بپرورانید. اگر جهان مجازی را با آغوش باز نپذیرید، امکان دارد در توانایی تان در تضمین آتی خود خلل بوجود بیاورید. این شامل موارد متعددی می شود، از هم کاری در شبکه های اجتماعی تا داشتن یک تارنما محشر. اگر خودتان نمی دانید جستجوهای تان یک نفر را پیدا کنید که به شما بگوید.

برای شما هم جالب است؟ :  مصادیق بی‌ادبی و گستاخی در گفتگو شغلی چیست؟

۸٫ مانند بچه ها برنامه نویسی کنید. همه ما دیده ایم که ماشین ها چگونه جای کارگرانی مانند کارمندان بانک یا مسئول صدور برگ های خروج از کشور را در فرودگاه گرفته اند. یادگیری توانایی دیجیتال، مانند کدنویسی، کمک می کند که فهم عمیق تری پیرامون تکنولوژی های دیجیتال داشته باشید و به علاوه از طرف دیگر به شغل های تازه برسید. کدنویسی و صنایع دیجیتال تنها برای بچه ها نیستند!

ایران پی پر امیدوار است خبر چگونه آتی خودتان را تضمین کنید؟ مورد استقبال شما قرار بگیرد. این امکان را دارید با ابزارهای سایت که در پایین آمده دوستان علاقه مند را مطلع نمائید.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات