خبرهای ویژه

» اقتصادی » کشف ۷ کیلو طلای قاچاق از مسافری در تبریز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۹:۴۹

کشف ۷ کیلو طلای قاچاق از مسافری در تبریز

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه کشف ۷ کیلو طلای قاچاق از مسافری در تبریز. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم. خبرگزاری ها: با استناد به گفته گمرک ایران،  مأموران گمرک تبریز در ساعت ۲ بامداد امروز و در جریان انجام تشریفات گمرکی […]

کشف ۷ کیلو طلای قاچاق از مسافری در تبریز

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه کشف ۷ کیلو طلای قاچاق از مسافری در تبریز. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم.

خبرگزاری ها: با استناد به گفته گمرک ایران،  مأموران گمرک تبریز در ساعت ۲ بامداد امروز و در جریان انجام تشریفات گمرکی و بازرسی از مسافران یک پرواز ورودی به فرودگاه شهید مدنی تبریز موفق شدند بیش از ۷ کیلوگرم طلای جاسازی شده در یک شال کمری را کشف و ضبط نمایند.

این مقدار طلا با شگرد مخصوصی در ناحیه پشتی یک شال کمری ویژه جاسازی و با مهارت مخصوصی دوخته شده بود که با هوشیاری ماموران گمرک کشف و ضبط گردید .

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود صورتجلسه این کشف کم سابقه تنظیم و مراتب به مرکز تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی مطرح جرم گردید .

گمرک ایران هم اینک با استناد به ارزیابی نهادهای بین المللی  در کشف انواع کالای قاچاق مقام دوم را بین گمرکات دنیا در دست دارد .

لینک خبر

برای شما هم جالب است؟ :  کاهش تدریجی سود بانکی؛ از شنبه

برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اقتصادی
تبلیغات