کد خبر : 12769
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۵
17 views بازدید

کفش مورد توجه تان در باب شما چه بیان میکند؟

اگر به مقاله های شخصیت شناسی علاقه دارید این مقاله با اسم کفش مورد توجه تان در باب شما چه بیان میکند؟ را به شما پیش نهاد میکنیم. برترین ها: شیوه لباس پوشیدن هر فردی، تا حدودی نمایش دهنده شخصیت اوست، با اسم مثال اگر فردی تیپی اسپورت داشته باشد، می توان تشخیص داد که ایشان عاشق فعالیت و تحرک است. کفش ها نیز از […]

اگر به مقاله های شخصیت شناسی علاقه دارید این مقاله با اسم کفش مورد توجه تان در باب شما چه بیان میکند؟ را به شما پیش نهاد میکنیم.

برترین ها: شیوه لباس پوشیدن هر فردی، تا حدودی نمایش دهنده شخصیت اوست، با اسم مثال اگر فردی تیپی اسپورت داشته باشد، می توان تشخیص داد که ایشان عاشق فعالیت و تحرک است. کفش ها نیز از اکسسوری هایی هستند که شخصیت مردم را به سادگی رو می کنند. اگر شما هم دوست دارید که از روی کفش دیگران به شخصیت پنهان شان پی ببرید، با ما همراه باشید.

بوت پاشنه بلند: مدیر

از نگاه روان شناسان، افرادی که بوت های پاشنه بلند می پوشند، افرادی هستند که دوست دارند بر دیگران کنترل داشته باشند. سرعت رفتار آنها در موقعیت های مختلف بالاست و به خوبی می توانند بهترین تصمیم را در کوتاه ترین لحظه ممکن بگیرند. زنانی که به این نمونه کفش ها علاقمندند، بسیار مستقل و دست و پا دارند، بدین جهت حس امنیت را به دیگران منتقل می کنند. در حقیقت دوست دارند که در بیشتر مواقع مرکز توجه باشند و نظرها خود را بر کرسی بنشانند.

 

 کفش مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟

 


 

کتانی: هدفمند

اگر شما فردی هستید که از رقابت های مساله برانگیز لذت می برید، مطمئنا از پوشیدن کفش کتانی نیز لذت خواهید برد. شما فردی با اطمینان خاطر بالا هدفمند و بسیار منظم و مبادی آداب هستید که ترجیح می دهید به جای بیکاری، چند کار را همزمان به دست گیرید. از پذیرفتن مسئولیت و مراقبت کردن از دیگران نیز لذت می برید. کلمه «مادر» می تواند اسم مناسبی برای شما علاقه مندان باشد.

 

 کفش مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟

 

صندل: رها

آیا دیگران هم شما را فردی فروتن و خاکی می خوانند؟ آیا از تماشای طلوع خورشید و پیاده روی لذت می برید؟ اگر جواب شما مثبت است، شما جزو خانم های علاقمند به صندل هستید. افرادی که علاقه فراوانی به پوشیدن صندل دارند، افرادی آزاد و رهایند که دوست دارند لحظه فراوانی را در بیرون از خانه بگذرانند. آنها مانند یک پرستار از مراقبت و تیمار دیگران لذت می برند. آشپزی و وقت گذرانی در آشپزخانه نیز از دیگر فعالیت های مورد توجه آنهاست.

برای شما هم جالب است؟ :  نکاتی پیرامون خودباوری، انگیزه و اطمینان خاطر

 

 کفش مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟

 

تخت: یاری رسان

اگر شما جزو آن گروه از خانم هایی هستید که علاقه فراوانی به کفش تخت پوشیدن دارند، حدس مان این است که شما فردی سخت کوشی اید که تمام تلاش تان را می کنید تا مسئولیتی که بر گردن تان است را تمام و کمال به انتهای رسانید. اراده شما آنقدر قوی است که احتیاج به انگیزه ای بیرونی ندارید و خودتان در درون آن را ایجاد می کنید. و در آخر، فش تخت پوش ها افرادی متمرکز، فروتن و سخاوتمندی هستند که در بیشتر مواقع در پشت صحنه ها به بهترین شکل ممکن حضور دارند.

 

 کفش مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟

 

پاشنه بلند: سخت کوش

خانم هایی که پاشنه بلند می پوشند، به ذهن خطور می کند افرادی متریالیست یا مادی گرا هستند با اینحال حقیقت چیز دیگری است. آنها در حقیقت افرادی سخت کوش، مصمم و مقاوم اند که قبل از هر کسی داوطلب می شوند. آنها قادرند که خودشان را با موقعیت های مختلف وفق دهند و از پس مسائل به خوبی بر آیند. آنها زیبایی را ستایش و تا جای ممکن خودشان را غرق زیبایی می کنند. این زیبایی امکان دارد آدم ها، اشیا یا حتی شیوه زندگی شان باشد، با این وجود نهایت لذت را از لحظه لحظه زندگی شان می برند. ممکن است دنیا دلچسب نباشد با اینحال آنها چشمان زیبایی دارند.

 

 کفش مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟

 

بوت: آتی نگر

شما دوست دارید که همه زندگی تان برنامه ریزی شده باشد بدین جهت نگاه نقادانه ای به زندگی دارید و ترجیح می دهید که برای خود یک استراتژی ثابت داشته باشید. با این سبک زندگی، شما در بیشتر مواقع تکمیل آنچه برای شما علاقه مندان در آتی پیش خواهد آمد، هستید و هیچگاه خودتان را نگران معضلات نمی کنید. خانم هایی که بوت ها را به هر کفش دیگری ترجیح می دهند، افرادی واقع بین و عملگرایند که در بیشتر مواقع نقشه ای در سر دارند. آنها در بیشتر مواقع دو تا سه قدم بعدی شان را پیش بینی می کنند و هیچوقت بی فکر قدم بر نمی دارند.

برای شما هم جالب است؟ :  شخصیت شناسی با استناد به شکل ناخن‌ های دست

 

 کفش مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟

 

دمپایی لا انگشتی: راحت طلب

با شرایطی که شما هم حدس می زنید، دمپایی لا انگشتی ویژه افرادی است که راحتی را دوست دارند. آنها خودشان را به دست موج ها می سپارند تا آنها را به هر کجا که می خواهد ببرد. به جای سختی کشیدن، ترجیح می دهند تا آنچه را که خوشحال شان می کند، انجام دهند. آنها در بیشتر مواقع تکمیل برنامه های تازه و با این وجود راحت هستند. به بیانی آنچه برایشان بیشترین ارزش را دارد، لحظه حال است.

 

 کفش مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟

 

اسنیکر: انعطلاف پذیر

خانم هایی که مکررا اسنیکر به پا می کنند، دوست دارند که با مردم کوچیک تر یا بزرگ تر از خودشان رابطه برقرار کنند، به این دلیل گاهی خودشان را جوان تر از آنچه هستند می دانند و گاهی خود را پخته تر. به بیانی آنها می توانند با تمام مردم، در هر سنی که هستند، رابطه برقرار کنند. اسنیکر نیز کفشی است که برای موقعیت های مختلف کاربری دارد، درست مانند صاحبان شان که در بیشتر مواقع فرضیه های متفاوتی در سر دارند. آنها پر از انرژی و شاداب و جوان اند. مهم نیست که چند سال سن دارند، در بیشتر مواقع پای ثابت فعالیت های هیجان انگیزند.

 

 کفش مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟

 

صندل لژدار: مهربان

درست مانند کیت میدلتون، شما نیز فردی هستید که از خود و توانایی هایتان آگاهید. شما قدردان، مصمم و توانمند هستید طوری که هر فردی را به سوی خود جذب می کنید. مهربانی شما زبانزد ویژه و عام است و دیگران نیز از هم صحبتی با شما نهایت لذت را می برند. این دسته از خانم ها گشت و گذار را دوست دارند و لحظه فراوانی را به فعالیت های بیرون از خانه اختصاص می دهند.

برای شما هم جالب است؟ :  متولدین ماه‌های مختلف کِی ازدواج می کنند؟

 

 کفش مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟

 

پاشنه بلند جلوباز: مدیرعامل

رقابت، این مردم را به هیجان وا می دارد. در آن واحد آنها افرادی مهربان، مسئولیت پذیر و قدرتمندند که دوست دارند در بیشتر مواقع مدیریت دیگران را به عهده بگیرند. درست وقتی که همه چیز بهم ریخته و همه ناامید شده اند، این مردم قدم جلو می گذارند و به شرایط سروسامان می دهند. از این جهت شما در هر کاری به یک خانمی که این کفش را به پا می کند، احتیاج دارید تا کارها را به بهترین شکل ممکن سروسامان دهد.

 

 کفش مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟

 

لوفر: نکته سنج

اینطور به نظر می آید که شما فردی تیزبین، نکته سنج و کمال گرا هستید. وقتی که کاری را به دست می گیرید، تا اتمام آن رهایش نمی کنید و سعی می کنید که آن را بی عیب و نقص به انتهای برسانید. فرقی نمی کند که در شرایط کاری باشید یا در یک رابطه دوستانه، در هر موقعیتی شما ذره ای کم نمی گذارید. مسئولیت پذیری از خصوصیات بارز شماست. شما علاقه فراوانی به نکات دارید طوری که سعی می کنید نه تنها خودتان، حتی دوستان و حتی همکاران تان هم بهترین باشند.

کفش مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات