کد خبر : 18244
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰:۴۳
11 views بازدید

کولاکوویچ: عاشق بازیکنان جنگنده‌ام هستم

در خبری ورزشی نقل شده است که کولاکوویچ: عاشق بازیکنان جنگنده‌ام هستم .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید. ایسنا: سرمربی تیم والیبال ایران بعد از پیروزی برابر آرژانتین، گفت: من عاشق بازیکنانی هستم که برای سربلندی کشور، خانواده و پرچم‌شان می‌جنگند. ایگور کولاکوویچ پیرامون پیروزی سخت ۳ بر ۲ برابر آرژانتین در روز پایانی هفته دوم لیگ جهانی، اظهار کرد: این دیدار […]

در خبری ورزشی نقل شده است که کولاکوویچ: عاشق بازیکنان جنگنده‌ام هستم .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

ایسنا: سرمربی تیم والیبال ایران بعد از پیروزی برابر آرژانتین، گفت: من عاشق بازیکنانی هستم که برای سربلندی کشور، خانواده و پرچم‌شان می‌جنگند.

ایگور کولاکوویچ پیرامون پیروزی سخت ۳ بر ۲ برابر آرژانتین در روز پایانی هفته دوم لیگ جهانی، اظهار کرد: این دیدار یک بازی خیلی مهم برای ما بود. کسب پیروزی در یک بازی سخت برابر آرژانتین مقابل تماشاگران خودی و آن هم بعد از باخت در بازی قبلی برابر صربستان بسیار برای ایران ارزش داشت. بازیکنانم برابر آرژانتین تمام توان خود را به کار دریافت کردند و با تمام وجود بازی کردند.

وی ادامه داد: با اینحال در این بازی برای من یک بازیکن بسیار فوق‌العاده بود و آن هم کسی نبود جز جواد معنوی‌نژاد. معنوی‌نژاد مقابل آرژانتین همه چیز را به نفع ما تغییر داد. ایشان با قرار گرفتن در ترکیب جریان بازی را از نو به سود ایران بازگرداند و دلیل شد بالاخره بتوانیم بر حریف پیروز شویم. با وجود این ایشان در انتهای بازی دچار آسیب‌دیدگی شد با اینحال امیدوارم به هر میزان زودتر به بهبودی برسد.

سرمربی تیم والیبال ایران در ستایش رقابت تمام عیار بازیکنان برابر آرژانتین، گفت: من واقعا بازی تمام بازیکنانم را علاقه مندم. عاشق بازیکنانی هستم که برای سربلندی کشور، خانواده و پرچم‌شان مبارزه می‌کنند. واقعا بازیکنان ایران مرا تحت تاثیر قرار دادند.

کولاکوویچ در باب حضور پرشور تماشاگران در هفته دوم لیگ جهانی، گفت: هواداران پرشور ایرانی با خدمات رسانی‌هایشان در لحظات سخت ما را از موقعیت بد به شرایط خوب هدایت می‌کردند. از اینکه به علاوه از طرف دیگر هوادارانی داریم بسیار خوشحالم. در طول بازی‌ها با حضور گرمشان بسیار به ما کمک کردند و بدون اینکه از باخت‌ها ناراحت شوند دلیل رقم خوردن پیروزی‌ها شدند. ما این پیروزی را به تماشاگران ایرانی تقدیم می‌کنیم.

برای شما هم جالب است؟ :  مدیرعامل فدراسیون هندبال، استعفا کرد

ایشان در انتهای پیرامون ولاسکو و رقابت سخت با ایشان برای پیروزی، گفت: ولاسکو از بهترین مربیان جهان والیبال است. ایشان نیز مثل من تجربه حضور در ایران را دارد. آرژانتین از جهت تکنیکی و تاکتیکی عملکرد خوبی از خود نشان داد با اینحال خوشحالم که بالاخره در سمت تیم برنده میدان حضور داشتم.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات