کد خبر : 24486
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵
11 views بازدید

کوچینگ؛ شهر مالزیایی گربه‌ها

خبر جالب کوچینگ؛ شهر مالزیایی گربه‌ها را قادر اید پیشتر بخوانید و با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید. برترین ها: شهر کوچینگ در مالزی پر از گربه است. گربه‌های در پیاده رو ها، علائم ترافیکی، پارک ها، داخل مترو و پشت بام‌ها دیده می‌شوند. با اینحال برخلاف شهرهای دیگر، جمعیت گربه‌های کوچینگ به شکل مجسمه هستند که به وسیله مردم گربه دوست آن ساخته […]

خبر جالب کوچینگ؛ شهر مالزیایی گربه‌ها را قادر اید پیشتر بخوانید و با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

برترین ها: شهر کوچینگ در مالزی پر از گربه است. گربه‌های در پیاده رو ها، علائم ترافیکی، پارک ها، داخل مترو و پشت بام‌ها دیده می‌شوند. با اینحال برخلاف شهرهای دیگر، جمعیت گربه‌های کوچینگ به شکل مجسمه هستند که به وسیله مردم گربه دوست آن ساخته و نصب شده اند.

علاقه مردم به گربه از اسم شهر نشات می‌گیرد، کوچینگ مشتقی از کلمه مالزیایی به معنی گربه است. با استناد به یک افسانه، وقتی که پادشاه شهر، جیمز بروک اولین بار وارد کوچینگ شد، از راهنمای محلی خود اسم شهر را پرسید. راهنما فکر کرد بروک به یک گربه اشاره می‌کند از این جهت گفت: کوچینگ.

معروفترین جاذبه گربه‌ای کوچینگ موزه گربه است که شامل بیش از ۴۰۰۰ کارهای هنری از نمونه نقاشی و یادبودهای مرتبط به گربه است. این موزه شامل یک گربه مومیایی شده از مصر باستان، گالری آگهی مرتبط با گربه و پنج گونه گربه وحشی که در بورنئو یافت می‌شود نیز است.

سایت خبری “ایران پی پر” امیدوار است اخبار با مزه ای که برای شما گردآوری میکند و از نمونه خبر کوچینگ؛ شهر مالزیایی گربه‌ها موردپسند شما دوستان عزیز و همراهان واقع شود. در نظر داشته باشید شما خواننده گرامی در بیشتر مواقع میتوانید دوستان خود را با ابزارهای سایت در باب این مقاله و مباحث دیگر سایت مطلع نمایید.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  شاهنامه ضد‌هیتلری بریتانیا در ایران
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات