کد خبر : 29785
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲:۳۲
13 views بازدید

کیمیا نباید برای بازگشت عجله کند

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر کیمیا نباید برای بازگشت عجله کند . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید. خبرورزشی: مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی بانوان با اشاره به تازه ترین موقعیت کیمیا علیزاده دختر تاریخ ساز ورزش ایران درالمپیک بیان میکند : « کیمیا دراین مدت تحت درمان یک تیم […]

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر کیمیا نباید برای بازگشت عجله کند . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید.

خبرورزشی: مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی بانوان با اشاره به تازه ترین موقعیت کیمیا علیزاده دختر تاریخ ساز ورزش ایران درالمپیک بیان میکند : « کیمیا دراین مدت تحت درمان یک تیم پزشکی که این تیم تحت نظارت وزارت ورزش و وزارت بهداشت بود قرار داشت و در این مدت این دو وزارتخانه زحمات بسیار فراوانی برای این قهرمان ارزنده کشورکشیدند . ضمن اینکه تشکر مخصوصی هم از خانم سارا جمهوری دارم که دراین مدت هر روز فیزیوتراپی را دربیمارستان روی کیمیا انجام داد و به روند بهبودی ایشان خیلی کمک کرد.»

سرمربی تکواندوی بانوان ادامه می دهد : « با لطفی که تیم پزشکی، خانواده و دوستان به کیمیا داشتند خدا را شکر از جهت روحی موقعیت خوبی یافته و باید درآرامش باشد که بتواند به روزهای اوجش بازگردد . خانواده علیزاده برنامه مسافرتی برای کیمیا پیش‌بینی کرده اند که مطمئنا در روحیه ایشان تاثیرگذارخواهد بود.»

کمرانی به بازگشت کیمیا اشاره می کند : « کیمیا ازهمین الان به فکر بازگشت به میادین است با این وجود ما باید این مسئله را مدیریت کنیم و نباید بگذاریم که ایشان برای بازگشت به تمرینات و مسابقات عجله کند.»

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  جایزه 50 هزار دلاری به باروس و اسنایدر
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات