کد خبر : 27926
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۰:۵۲
13 views بازدید

«گذر موقت» به پوستر رسید

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها «گذر موقت» به پوستر رسید. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. خبرگزاری ها: اولین پوستر رسمی فیلم سینمایی «گذر موقت» به کارگردانی افشین هاشمی معرفی شد. با استناد به گفته مشاور مطبوعاتی، فیلم سینمایی «گذر موقت» از نیمه مرداد ماه در سینماهای تهران و شهرستان اکران می‌شود و در آستانه اکران این […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها «گذر موقت» به پوستر رسید. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

خبرگزاری ها: اولین پوستر رسمی فیلم سینمایی «گذر موقت» به کارگردانی افشین هاشمی معرفی شد.

با استناد به گفته مشاور مطبوعاتی، فیلم سینمایی «گذر موقت» از نیمه مرداد ماه در سینماهای تهران و شهرستان اکران می‌شود و در آستانه اکران این فیلم پوستر رسمی معرفی شد.

احسان برآبادی طراح پوستر «گذر موقت»، ضمنِ حفظِ محیط مفرح و فانتزیِ فیلم، با استناد به حال و هوای جاری در فیلم برای  دیزاین‌اش نگاهی به پوسترهای فیلمهای علی حاتمی داشته است.

فیلم «گذر موقت» یک فیلم شاد، مفرح و کمدی است که در آن تعداد فراوانی از بازیگران مشهور حضور دارند.

در خلاصه جریان این فیلم آمده است: دو مرد در شبی تاریک تصمیمی مفرح می‌گیرند و سفری شبانه را در دل شهر شروع می‌کنند.

اسماعیل محرابی، مسعود کرامتی، پانته‌آ بهرام، شقایق فراهانی، شبنم فرشادجو، پیغام امیرعبدالهیان، آوا درویشی، مرتضی ضرابی و شقایق دهقان، هومن برق‌نورد، لادن مستوفی در این فیلم با اسم بازیگر حضور دارند و تهیه‌کنندگی فیلم را مهدی رحمانی برعهده دارد پخش فیلم به وسیله رسانه فیلمسازان مولود و حبیب اسماعیلی اجرا میشود، علی زادمهر مشاور مطبوعاتی فیلم است.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  فیلم هایی که به زندگی امام (ره) پرداخته اند
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات