کد خبر : 18607
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۱۶
5 views بازدید

گران‌ترین کیف‌های زنانه دنیا

برای علاقه مندان به جهان مد خبری داریم با عنوان گران‌ترین کیف‌های زنانه دنیا .پیشتر با پرتال خبری ما همراه باشید. ماهنامه آتی روشن: گاهی همزمان با اینکه در خیابان های شمال شهر قدم می زنید یا به مراکز خرید لاکچری، مانند سام سنتر یا تندیس، می روید پشت ویترین مغازه ای کیفی دستی را می بینید که آن قدر چشمگیر است که واقعا مجبورتان […]

برای علاقه مندان به جهان مد خبری داریم با عنوان گران‌ترین کیف‌های زنانه دنیا .پیشتر با پرتال خبری ما همراه باشید.

ماهنامه آتی روشن: گاهی همزمان با اینکه در خیابان های شمال شهر قدم می زنید یا به مراکز خرید لاکچری، مانند سام سنتر یا تندیس، می روید پشت ویترین مغازه ای کیفی دستی را می بینید که آن قدر چشمگیر است که واقعا مجبورتان می کند بایستید و به آن نگاهی بیندازید.

 

این چمشگیر بودن ممکن است به دلیل رنگ روشن چرم آن یا به باعث کریستال های سواروفسکی باشد که روی آن کار شده یا به دلیل خز باشکوه یا پرهای ظریف کارشده اش، و بالاخره ممکن است به دلیل الماسی باشد که روی آن می درخشد.

 

کیف هایی که فریاد می زنند «صاحب من پولدار است» امکان دارد نمایی بطور کلی چشمگیرو درخشنده داشته باشند، امکان دارد هم زیبایی آن ها با ظرافت و لطافت توام باشد؛ به هر ترتیب کیف هایی که کالا کمپانی هایی مانند فندی، لانامارکس، هرمس، گوچی، لوییس ویتون، شنل، سلین یا حتی رالف لاورن باشند به شکلی هستند که وقتی آن را در دست کسی می بینید فورا در می یابید که صاحب آن چندین میلیون تومان برای آن پرداخته است. کدام کیف ها به رهگذرانی که آن ها را می بینند مطرح می کنند «صاحب من پولدار است»؟

در مرکز خرید سام سنتر گشتی زدیم و چندنمونه از این کیف های رویایی را پشت ویترین ها مشاهده کردیم. اغلب کمپانی رولف رولن را با پیراهن های کشی ای که معمولا مردم موقع اسب سواری می پوشند می شناسند، با این وجود نمونه کیف «ریکی»، کالا تازه این تولیدکننده، آن قدر نفیس است که نمی توانید از آن چشم بردارید. فروشنده برایم شرح می دهد که «ریکی» مدلی است که رالف به اسم همسرش اسم گذاری کرده است و می توان آن را سری ای از ظرایف و پیچیدگی ها دانست که با این وجود پرکاربرد هم است.

 

 

هر یک از این کیف ها کار دست و تولید ایتالیاست. یک قفل و کلید از نمونه سنتی هم روی آن ها قرار گرفته است. آستر این کیف از لحاظ رنگ با رویه خارجی چرم آن دارای اختلاف است. هر یک از کیف های این نمونه با نخل هایی از کتان براق با دقت و ظرافت کوک خورده است. چرمی در تولید کیف استفاده شده، همان گونه که از اسم آن واضح است، نرم و ارتجاعی و چرب است. هزینه این کیف هفت میلیون تومان است؛ کیف خزدار «پیکابو» هم کالا فندی است که ۱۰ میلیون تومان هزینه دارد و پولدار بودن صاحبش را فریاد می کشد.

از این کیف ها تنها یک عدد پشت ویترین است و معمولا خریداران ویژه آن ها را سفارش می دهند. با این وجود فکر نکنید این ها گران ترین کیف هایی است که قادر اید آنجا ببینید؛ کیف هایی هستند که هزینه شان سه برابر این است؛ مانند کیف «بیر کین» که کالایی از کمپانی هرمس است و به اسم جین بیر کین، بازیگر سینما، اسم گذاری شده است.

برای شما هم جالب است؟ :  بروزترین کلکسیون لباس های مردانه «زارا»

 

ممکن است بتوان آن را یکی از بهترین نمونه کیف هایی دانست که ثروتمندی صاحبش را یادآور می شود؛ خانمی که آن را در دست دارد، نه تنها حداقل ۳۰ میلیون تومان برای آن پرداخت کرده است، به خوبی می داند به چه نحو با آن خودنمایی کند؛ مخصوصا اگر نمونه محشر آن را که به رنگ صورتی است در دست داشته باشد.

کیف «بیر کین» و همین طور نمونه غبطه آور قبلی آن، یعنی «کلی» که به اسم گریس کلی، بازیگر مشهور سینما اسم گذاری شد، هر دو کار دست و تولید ایتالیا هستند. اجزای سخت افزاری این کیف ها از طلا یا پلاتین درست شده اند که کدر نشوند؛ بدلیل آنکه عمر این کیف ها بسیار طولانی است.

هر زنی آرزو دارد سری ای از کیف های دستی برندهای مختلف را داشته باشد، با اینحال تنها عده ای معدود از ثروتمندان چنین فرصتی را دارند. کمتر زنی را می بینیم که بگوید: «به اندازه کافی کیف دستی دارم، دیگر کیف نمی خواهم.» در عین حال برندهای مشهور کیف هم تولیدات خود را در رنگ ها و برنامه های متنوعی معرفی می کنند. کیف های برند برای هر مراسمی نیز معرفی می شوند.

 

گران‌ترین کیف‌های زنانه دنیا 
هم اینک تعدد برندهای کیف زنانه آن قدر زیاد شده است که انتخاب  یک برند بسیار ساده نیست. هر زنی در لحظه خروج از خانه یک کیف دستی بهمراه دارد و افرادی هم که نمی خواهند سنگینی آن را روی شانه شان درک کنند، یه کیف های دستی کوچک اعتماد میکنند. پیرامون همین مسئله اکنون کیف های «مینودیر» شهرت فراوانی میان ستاره ها و مشاهیر جهان یافته اند. برندهای مشهور جهانی نیز امسال نمونه هایی محشر از این نوع کیف را به مارکت معرفی کردند؛ با اینحال گران ترین تولیدات این برندها را می توان در معدود مراسمی که ستارگان در آن حضور چشمگیر دارند مشاهده کرد.

۱۰ نمونه از کیف های گران زنانه را به شما معرفی می کنیم.

هرمس

 

 گران ترین کیف های دنیا

 

کیف «بایکینگ» تمساحی مات که به خاطر جین برکین، خواننده و بازیگر، اسم گذاری شده گران ترین کالا این برند است و ۱۲۰ هزار دلار هزینه دارد. این کیف اسطوره ای به نماد ثروت و مکنت مبدل شده و یک الماس ۱۰ قیراطی نیز روی بستری از نوع طلای سفید، روی در کیف، کار شده است. هزینه محشر این کیف متقلبان را به طمع انداخت و چندی قبل دولت کانادا محموله ای شامل ۱۶ هزار نمونه تقلبی از آن را مصادره کرد. مبارزه با کیف های زنانه تقلبی هزینه ای برابر ۲۱۰ میلیون دلار برای دولت کانادا بهمراه داشته است.

برای شما هم جالب است؟ :  مدلهای شیک لباس مجلسی پوشیده سورمه ای (عکس ها)

 


هیدل

 گران ترین کیف های دنیا

 

اینکیف «گادینو» که از پوست کروکودیل سفید ساخته شده است ۳۹ الماس دارد که به روش بطور کلی هنرمندانه روی گیره هایی از طلای سفید در این کیف کار شده اند. این دیزاین محشر را هیلد پالادینو، طراح نروژی، انجام داده است.

 

این دیزاین که کار خود را در سال ۲۰۰۱ شروع کرد اکنون به اشتراک چند برند لوکس کیف های زنانه جای گرفته است. کیف های ایشان غالبا به اشتراک گران ترین کیف های جهان قرار داشته است و در فروشگاه های گران هزینه ای مانند «برگدورف گودمن» و «هاروی نیکولز» خرید و فروش می شود. چندی قبل ایشان علیه فساد بهره برداری از نیروی کار ارزان در کشورهای در حال پیشرفت موضع گیری کرد و بدین جهت دیزاین های ایشان معمولا در ایتالیا تولید می شوند.

 


لانا مارکس

 گران ترین کیف های دنیا

 

مدیرعامل برند «لانا مارکس» کیف های خود را از نوع پوست تمساح، سوسمار، کروکودیل و شترمرغ دیزاین می کند. حدود ۱۵۰ نمونه در صد رنگ برای مشاهیری دیزاین شده است که عاشق بهره برداری از کیف های دلچسب و لوکس هستند؛ مشاهیری مانند آنجلینا جولی، جنیفر آنیستون، پاریس هیلتون، درو بریمور، کیت وینسلت، چارلیز ترون، هلن میرن و الیزابت تیلور از خریداران وفادار «لانا مارکس» بوده اند.

چارلیز ترون فرصت پیدا کرد با یکی از تولیدات صدهزار دلاری «لانا مارکس»، به اسم «کلئوپاترا»، روی فرش قرمز امسال حضور بیابد که ۱۵۰۰ الماس سفید و قرمز برش خورده و بطور کلی تراشیده، همراه با طلای سفید ۱۸ عیار، آن را تزیین کرده بودند.

 


لویی وویتون

 گران ترین کیف های دنیا

 

دیدن این برند در این فهرست بطور کلی طبیعی است. خانه مد فرانسه نماد کلاس و فرهیختگی دو قرن واپسین بوده است. برند ویتون تنها در هند ارزشی برابر با ۲۵٫۹ ملیارد دلار دارد. این برند زیبای کیف پیوسته در فهرست برترین های این صنعت جای گرفته است.

از کیف «رین دراپ بساچی» که ضدآب بود و ۲۰ هزار دلار هزینه داشت گرفته تا «نیوایج ترولر» که کوله پشتی با چند کابل گوشی و هزینه ۲۶ هزار دلار است. این برند پیوسته خواست همگان را برآورده کرده است. این کیف مطمئنا یکی از گران ترین کیف های جهان است.

 


جودیث لیبر

 گران ترین کیف های دنیا

 

این هم یکی دیگراز برندهای پرهزینه کیف دنیاست. طراح مجارستانی این کیف کمپانی خود را در سال ۱۹۶۳ اجرا کرد. اسم ایشان خیلی زود در اروپا مشهور شد و به تدریج در کل جهان بر سر زبان ها گشت. بانوی اول بسیاری از کشورهای جهان جزو خریداران این برند شمرده می شوند.

این برند در تولید کیف های جواهرنشان که با کریستال و جواهر تزیین می شوند مشهور است. کیف «پرشس رز» یکی از لوکس ترین تولیدات این برند است که ۴۲ قیراط انواع جواهر، از نمونه الماس و کهربا و یاقوت، در تزیین آن استفاده شده است. این اثر لوکس هزینه ای برابر با ۹۰ هزار دلار دارد.

برای شما هم جالب است؟ :  آرایش چشم برای پلک های افتاده

 


مارک جیکوبز

 گران ترین کیف های دنیا

 

این برند به دلیل کالا انحصاری کیف دستی «کارولین کروکودیل» مشهور شد که ۵۰ هزار دلار هزینه داشت. این هزینه هرگز از خرید این کالا محشر جلوگیری نکرد. این کیف که از پوست کروکودیل صورتی ساخته شده از پرطرفدار ترین مدلهای ساخته شده تا به این لحظه است.

مارک جیکوبز سال ها با موفقیت در لوئی ویتون کار کرد و بالاخره برند خود را برای تولید برترین تولیدات مد دنیا اجرا کرد. ایشان اکنون تولیدات خود را در بیش از ۲۰۰ فروشگاه در ۸۰ کشور جهان به شیوه می رساند.

کیف «دلری» نیز با دیزاین محشر از نوع چرم صورتی، با تزییناتی از نوع طلا و هزینه دو هزار دلار، نمونه دیگری از تولیدات پرطرفدار این برند است.

 


شانل

 گران ترین کیف های دنیا

 

مسلما «شانل» هرگز از فهرست گران ترین کیف های زنانه حذف نخواهدشد! این برند همراه همیشگی ستارگان در مراسم اسکار و معرفی فیلم ها و تمامی مراسم مهم بوده است که مُد در آن ها نقشی مهم داشته است. «کوکو شانل» برند خود را در سال ۱۹۰۹ اجرا کرده و پیوسته جزو ۱۰ برند برتر جهان باقی مانده است. هزینه این کیف ۳۱ هزار دلار است.

 


فندی

 گران‌ترین کیف‌های زنانه دنیا

 

اگر بخواهیم پیرامون لوکس ترین کیف های ایتالیایی صحبت کنیم، مسلما باید به «فندی» هم اشاره کنیم. این خانه مد ایتالیا در سال ۱۹۲۵ پایه گذاری شده و برای تولید «بگت» یا «کیف دستی بی» مشهور است. این کیف دستی های دلچسب به رنگ های سیاه تمساحی و سفید بره ای و انواع دیزاین های دیگر معرفی شده و هزینه هر یک حدود ۲۸ هزار دلار است.

 


موآواد

 گران ترین کیف های دنیا

 

کیف هزار و یک شب الماس خالص این برند که از طلای ۱۸ عیار و با بیش از ۴۵۰۰ قطعه الماس تزیین شده یکی از گران ترین کیف های جهان است. این کیف جواهرنشان که جزو گرانترین و با این وجود زیباترین دیزاین های این برند است هزینه ای برابر ۳٫۸ میلیون دلار دارد؛ از این جهت اسم آن در کتاب «گینس ۲۰۱۰» با اسم ارزشمندترین کیف جهان ثبت شد.

 


پرادا

 گران ترین کیف های دنیا

 

برند «پرادا» در دیزاین تولیدات لوکس و پرهزینه تازه کار نیست. این خانه مد ایتالیایی در سال ۱۹۱۳ پایه گذاری شد. هرند کیف های تولیدی این برند پیوسته جزو مهم ترین تولیدات مد دنیا بوده اند، این برند پیوسته تولیداتی متنوع از لباس، جواهرات، عطر، کفش و ساعت را نیز تولید کرده است. دیزاین های «پرادا» هر سال بهتر می شوند.

لینک خبری

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات