کد خبر : 28475
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۰۴
10 views بازدید

گرد و خاک، ۵ استان کشور را در برمی‌گیرد

در باب اخبار دسته بندی نشده امروز مقاله ای داریم پیرامون گرد و خاک، ۵ استان کشور را در برمی‌گیرد که مطالعه آن را به شما پیش نهاد میکنیم. خبرگزاری ها: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا پیرامون موقعیت جوی سه ‌روز آتی کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روزهای قبلی وارد کشورمان شده بود و بارشهای باران و کاهش […]

در باب اخبار دسته بندی نشده امروز مقاله ای داریم پیرامون گرد و خاک، ۵ استان کشور را در برمی‌گیرد که مطالعه آن را به شما پیش نهاد میکنیم.

خبرگزاری ها: احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا پیرامون موقعیت جوی سه ‌روز آتی کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روزهای قبلی وارد کشورمان شده بود و بارشهای باران و کاهش دما را در عده ای نقاط کشور پدید آورده بود، کم کم تا انتهای وقت از کشورمان خارج خواهد شد و  وضعیتی پایدار، غالب نقاط کشور  را در برمی‌گیرد.

وی ادامه داد: تنها عصر امروز عده ای از نقاط کشورمان با ناپایداریهایی مواجه می‌شود و بخشهایی از جنوب شرق کشور، دامنه‌های زاگرس جنوبی، هرمزگان، فارس و ارتفاعات البرز مرکزی با بارش پراکنده باران، رعد و برق و وزش باد شدید مواجه خواهند شد.

مدیرکل پیش‌بینی و اخطار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: طی دو روز آتی در نوار شرقی کشور گاهی وزش باد شدید به‌وقوع می‌پیوندد که در عده ای نقاط به‌ویژه زابل پدیده گرد و خاک به‌وجود خواهد آمد.

وظیفه اظهار کرد: امروز بیننده گسترش سرعت وزش باد در عده ای نقاط سمنان، قم، مرکزی و اصفهان خواهیم بود که دلیل ایجاد گرد و غبار رقیق در جاهای گفته شده خواهد شد.

وی ادامه داد: در دیگر جاهای کشور آسمان صاف و آفتابی خواهد بود و روند گسترش نسبی دما در نوار غربی کشور و سواحل دریای خزر برآورد میشود؛ این موقعیت تا اواسط هفته آتی ادامه پیدا خواهد کرد.

مدیرکل پیش‌بینی و اخطار سازمان هواشناسی کشور، اردبیل با هشت درجه بالای صفر را خنک‌ترین و اهواز با ۵۰ درجه بالای صفر را گرمترین نقطه کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران امروز در گرم‌ترین لحظات به ۳۵ درجه بالای صفر رسید و روند افزایشی دما از روز چهارشنبه در پایتخت شروع خواهد شد.

برای شما هم جالب است؟ :  گسترش دما در شمال کشور

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات