کد خبر : 36494
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
12 views بازدید

گروه تخصصی پوست، مو، زیبایی و لاغری سیب سبز

مقاله ای که مشاهده خواهید کرد با اسم گروه تخصصی پوست، مو، زیبایی و لاغری سیب سبز مورد بهره برداری علاقه مندان به موضوعات پزشکی ایران پی پر قرار خواهد گرفت. گروه تخصصی سیب سبز با هم کاری چندین عدد از کارشناسان مجرب در عرصه زیبایی، پوست مو و کارشناسان تغذیه و دیگر پزشکان با نیت معرفی روشهای بطور کلی علمی و به روز همراه […]

مقاله ای که مشاهده خواهید کرد با اسم گروه تخصصی پوست، مو، زیبایی و لاغری سیب سبز مورد بهره برداری علاقه مندان به موضوعات پزشکی ایران پی پر قرار خواهد گرفت.

گروه تخصصی پوست، مو، زیبایی و لاغری سیب سبز

گروه تخصصی سیب سبز با هم کاری چندین عدد از کارشناسان مجرب در عرصه زیبایی، پوست مو و کارشناسان تغذیه و دیگر پزشکان با نیت معرفی روشهای بطور کلی علمی و به روز همراه با کلینیک های زیبایی کشورهای پیشرفته دنیا و با بهره برداری از بهترین و پیشرفته ترین ابزارهای دنیا گرد هم آمده اند. با استناد به این هدف تمامی ابزارهای حاوی تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA) و از بهترین کمپانی های آمریکایی و اروپایی تهیه شده اند.

 

ابزار لیزر مو لیزر الکساندرایت کمپانی آمریکایی کندلا را معرفی کنید.

در بسیاری از مردم اپیلاسیون با موم (wax)، الکترولیز یا شیوه های مرسوم باعث ایجاد لک، قرمزی یا فرو رفتگی در سطح پوست می شود که در کمال تاسف درمان آن ها راحت نیست. لیزر می تواند دلیل کاهش دائمی موهای زائد در تمام نقاط بدن حدودا بدون عارضه شود و بدین جهت است که لیزر بهترین شیوه درمان پرمویی به حساب می آید. هم اینک مشهور‌ترین و بهترین ابزار لیزر مو در تمام دنیا لیزر الکساندرایت کمپانی آمریکایی کندلا (Candela) است که Gentlemax pro اسم گذاری شده. این ابزار بیش از هر ابزار دیگری در کلینیک های مشهور آمریکا به کار می رود، چونکه از لحاظ میزان تاثیر، سرعت، کم بودن عوارض و کم بودن درد بی رقیب است. با اینحال در کمال تاسف هزینه بالای این ابزار (که چندین برابر نزدیک‌ترین رقیب خود است به توجه به کارایی بالا و عوارض پایین آن) دلیل شده به تعداد کافی در کشورمان وجود نداشته باشد و باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که گروه تخصصی کلینیک سیب سبز بروزترین نمونه ۲۰۱۶ این لیزر را در دست دارد.

برای شما هم جالب است؟ :  جراحی مدرن بینی به وسیله دکتر بهرام بادامچی

 

گروه تخصصی پوست، مو، زیبایی و لاغری سیب سبز 

نکته!
وجود اختلالات هورمونی و علائمی که به نفع آن ها می باشد (مانند نامنظمی سیکل قاعدگی، ریزش موی سر، جوش های مکرر صورت و سابقه نازایی) به علاوه از طرف دیگر مصرف برخی داروها که می توانند منجر به رویش موهای زائد شوند مانند کورتون ها، هورمون ها و مینوکسیدیل می تواند در مسیر درمان تاثیر داشته باشد و خوب است بررسی شوند.

 

گروه تخصصی پوست، مو، زیبایی و لاغری سیب سبز 


خوش آیند ترین نتیجه درمان موهای زائد برای چه افرادی است؟

خوش آیند ترین نتیجه برای مردم با پوست روشن و حاوی موی سیاه و ضخیم به‌دست می‌آید. ثابت شده که با یک نشست لیزر درمانی ۴۰-۱۰‌درصد با سه نشست ۷۰-۳۰درصد و با چند نشست بیشتر تا ۹۰درصد موها کاهش می‌یابد. لیزر روی موهای سفید، بور و کرکی اثری ندارد. هیچ ابزار لیزری نمی تواند به روش تمام و کمال موهای بدن را برای در بیشتر مواقع از بین ببرد و هدف از درمان کاهش طولانی مدت تراکم موها کاهش سرعت افزایش و کاهش ضخامت مو تا حدی که مورد رضایت بیمار باشد، است.

تعداد جلسات درمان چقدر است؟
تعداد جلسات درمان به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که در مشاوره با پزشک تا حدودی واضح می شود مثلا لیزر موهای صورت بیشتر از ناحیه پایین بغل طول می کشد و در کل به طرز متوسط ۷-۳ نشست درمان ضروری است با این وجود امکان دارد بیشتر یا کمتر طول بکشد و در صورت وجود عرصه اختلالات هورمونی درمان به درازا می کشد. توجه داشته باشید روز قبل از مراجعه ناحیه درمان را با تیغ شیو کرده و در صورت وجود سابقه تبخال از ۲ روز قبل قرص آسیکلوویر را شروع کرده باشید؛ جهت معلومات بیشتر و مشاوره با ما در رابطه باشید.

برای شما هم جالب است؟ :  عوارض تزريق ژل به روش

چه مدت بعد از لیزر خوب است از استخر و شنا کردن پرهیز کرد؟
خوب است یک تا دو روز مردم به استخر به‌خصوص استخرهایی که عمومی هستند و کلر فراوانی دارند، پرهیز کنند. به علاوه از طرف دیگر نباید در معرض آفتاب هم به طرز مستقیم باشند.

تکلیف افرادی که موهای کرکی و سفید دارند چه می شود؟
اگر بخواهیم جمع بندی کنیم لیزر موهای زائد روی موهای بور، کرکی و سفید جوابگو نیست، به دلیل اینکه تاثیر و عملکرد این ابزار های لیزر روی ملانین مو است و در صورتی که موهای سفید عاری از ملانین هستند، بدین جهت هیچ ابزار لیزری قادر به رفع موهای کرکی و بور نیست.

آیا افرادی که پوست سبزه ای دارند، می توانند از لیزر موهای زائد بهره ببرند؟
افرادی که پوست سبزه ای دارند هم می توانند از لیزر برای رفع موهای زائد خود بهره ببرند؛ چرا که  تنظیمات ابزار دارای اختلاف است. با این وجود همان شکلی که که گفته شد بهترین کاندیدای ما افرادی هستند که پوستی سفید و موهای مشکی دارند. به علاوه از طرف دیگر برای نوع پوست و نوع موی ایرانی ها ترکیب لیزر الکس و دایود بهترین عملکرد را بهمراه دارد.

لیزر موهای زائد برای چه افرادی ممنوع است؟
افرادی که حساسیت های پوستی دارند و بیماری های پسوریازیس دارند خوب است از این شیوه استفاده نکنند.

خانم های باردار و شیرده چگونه قادر اند از لیزر بهره ببرند؟
خانم های باردار پیش نهاد می کنیم که از این لیزرها استفاده نکنند با این وجود خانم هایی که درحال شیردهی هستند منع مصرفی ندارند.

برای شما هم جالب است؟ :  خدمات دارای اختلاف دندانپزشكی در كرج

آیا محدودیت سنی دارد یا هر سنی می توانند از این شیوه بهره ببرند؟
برای بالای ۱۵ سال هیچ منعی نیست، با اینحال پایین ۱۵ سال خوب است که انجام نشود. 

 

گروه تخصصی پوست، مو، زیبایی و لاغری سیب سبزگروه تخصصی پوست، مو، زیبایی و لاغری سیب سبز

 

دیگر خدمات:

جوانسازی پوست: RF، لیفت، لیفت نخی، لیفت گچی، فروتراپی، PRP، لیپوزوم تراپی، لیزر SR

تزریق بوتاکس: پیشانی، خط اخم و ابرو

تزریق ژل و چربی: لب، گونه و دیگر نقاط

لاغری غیر تهاجمی: LVL ،Cavitation ،RF ،Alice، فروتراپی بیولوژیک

رفع کلیه ضایعات پوستی(خال، اسکار)

میکرونیدلینگ

گروه تخصصی تغذیه  رژیم درمانی با معرفی رژیم های علمی و به روز دنیا

گروه تخصصی پوست، مو، زیبایی و لاغری سیب سبز 

گروه تخصصی سیب سبز 

پوست، مو، زیبایی و لاغری 

 

ما را در شبکه های اجتماعی پیگیری کنید.

آدرس: تهرانپارس، خیابان رشید جنوبی، نبش كوچه ۱۴۹ غربی ، پلاك ۹۰(ساختمان رویال)، طبقه ۳، واحد ۸

 

گروه تخصصی پوست، مو، زیبایی و لاغری سیب سبز 

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات