کد خبر : 42129
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۶
50 views بازدید

گریم بسیار دارای اختلاف و جالب بهنوش طباطبایی (تصویر)

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم گریم بسیار دارای اختلاف و جالب بهنوش طباطبایی (تصویر) که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید. گریم بسیار دارای اختلاف و جالب بهنوش طباطبایی (تصویر)   بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در آستانه ۳۷ سالگی در نمایشی با عنوان آینه های روبرو به ایفای نقش می پردازد. این نمایش […]

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم گریم بسیار دارای اختلاف و جالب بهنوش طباطبایی (تصویر) که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

گریم بسیار دارای اختلاف و جالب بهنوش طباطبایی (تصویر)

 

بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در آستانه ۳۷ سالگی در نمایشی با عنوان آینه های روبرو به ایفای نقش می پردازد. این نمایش که ۳۷ سال پیش به نگارش درآمده است این ایام و در آستانه ۳۷ سالگی بهنوش طباطبایی در تالار وحدت اجرا میشود.

 

بهنوش طباطبایی تصویری از این نمایش در صفحه اینستاگرامش پخش کرد و خودش را با این نقش مقایسه کرد. در نمایشی که ۳۷ سال پیش به نگارش درآمداین بازیگر  با پخش یک تصویر از فیلم – تئاتر «آینه های روبه رو» به کارگردانی محمد رحمانیان در اینستاگرام نوشت:

 

 

«در آستانه سی و هفت سالگیم نقشی را فریاد می کنم که سی و هفت سال پیش به قلم استاد بهرام بیضایی ایجاد شد و روی کاغذ ماند تا به امروز. نقشی ماندگار و ارزشمند در کارنامه حرفه ایم که جایگاهش در وجودم ابدی است. فریاد می کنم اضمحلال زنی را که بر تن خسته من نشسته، نزهت حق اظهار نظر و فریاد دارد و من هم، ممکن است شنیده شود، ممکن است دیده شود و ممکن است هم مانند در بیشتر مواقع.

 

گریم بسیار متفاوت و جالب بهنوش طباطبایی (عکس)

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده نمایش آینه های روبرو نوشته بهرام بیضایی به کارگردانی محمد رحمانیان با هنرنمایی هنرمندان مشهور سینما و تلویزیون روی صحنه تئاتر رفت. بهنوش طباطبایی در نقشی دارای اختلاف با گریمی ویژه همراه با بازیگران پیشکسوت تئاتر به ایفای نقش می پردازد.

برای شما هم جالب است؟ :  بریز و بپاش های گزاف هنرمندان در تولدشان (تصویر)

 

بهنوش طباطبایی ، داریوش ارجمند ، بهزاد فراهانی ، پرویز پورحسینی ، علیرضا مجلل و مجید مظفری از بازیگران اصلی نمایش آینه های روبرو هستند. فیلم تئاتر آینه های روبرو با استناد به داستانی پیرامون انقلاب ۵۷ به قلم بهرام بیضایی و کارگردانی محمد رحمانیان در تالار وحدت اجرا میشود.

 

گریم بسیار متفاوت و جالب بهنوش طباطبایی (عکس)

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات