کد خبر : 38943
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۹
15 views بازدید

گفتگوی تلفنی شاه اردن با محمود عباس

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه گفتگوی تلفنی شاه اردن با محمود عباس. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید. خبرگزاری فارس: «عبدالله دوم» شاه اردن در رابطه تلفنی با «محمود عباس» مدیرعامل تشکیلات خودگردان فلسطین احیای روند سازش بین این تشکیلات و رژیم صهیونیستی را بررسی کرد. این رابطه عبدالله دوم با محمود عباس در راستای هماهنگی مستمر بین آنها صورت […]

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه گفتگوی تلفنی شاه اردن با محمود عباس. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید.

خبرگزاری فارس: «عبدالله دوم» شاه اردن در رابطه تلفنی با «محمود عباس» مدیرعامل تشکیلات خودگردان فلسطین احیای روند سازش بین این تشکیلات و رژیم صهیونیستی را بررسی کرد.

این رابطه عبدالله دوم با محمود عباس در راستای هماهنگی مستمر بین آنها صورت گرفت.

خبرگزاری عمون اردن با مطرح این خبر اضافه کرد که در این رابطه تلفنی، تلاش‌های مرتبط به ازسرگیری مذاکرات سازش با استناد به راه‌حل دو دولت مورد بررسی قرار گرفت.

این رابطه بعد از آن صورت گرفت که «جرد کوشنر» مشاور ارشد «دونالد ترامپ» مدیرعامل‌جمهور آمریکا طی سفری به اردن، روز سه‌شنبه (روز قبل) با شاه این کشور دیدار و پیرامون احیای مذاکرات سازش گفت‌وگو کرد.

در این دیدار به علاوه از طرف دیگر «جیسون گرینبلات» نماینده ویژه آمریکا در مذاکرات بین‌المللی و «دینا پاول» معاون مشاور امنیت ملی این کشور با «عبدالله دوم» شاه اردن حضور داشتند.

 

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  گردن خیانت کاران را خواهیم زد
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات