کد خبر : 20085
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۵۳
13 views بازدید

گفتگو خواندنی ابرو گوندش خواننده ترکی همسر رضا ضراب

یک گفتگو دلنشین دیگر با عنوان گفتگو خواندنی ابرو گوندش خواننده ترکی همسر رضا ضراب مقرر کرده ایم که امیدواریم از خواندن آن لذت ببرید.به علاوه از طرف دیگر اگر دوست داشتید این گفتگو را برای دوستان خود نیز ارسال کنید. گفتگو خواندنی ابرو گوندش خواننده ترکی همسر رضا ضراب   ابرو گوندش همسر آوازه خوان رضا ضراب،تاجر ايراني که بواسطه دست بردن در اثر […]

یک گفتگو دلنشین دیگر با عنوان گفتگو خواندنی ابرو گوندش خواننده ترکی همسر رضا ضراب مقرر کرده ایم که امیدواریم از خواندن آن لذت ببرید.به علاوه از طرف دیگر اگر دوست داشتید این گفتگو را برای دوستان خود نیز ارسال کنید.

گفتگو خواندنی ابرو گوندش خواننده ترکی همسر رضا ضراب

 

ابرو گوندش همسر آوازه خوان رضا ضراب،تاجر ايراني که بواسطه دست بردن در اثر تاريخي ثبت شده مقصر شناخته مي شود و شوراي شهر استانبول ایشان را در اين رابطه متخلف مي شناسد،مدعي شد نقشي در ايجاد تغييرات غيرقانوني خانه نداشته و همه تغييرات به وسیله همسرش ضراب صورت گرفته است.

 

سلسله جرائم زوج مشهور در ترکیه بازهم ادامه دارد . خواننده ترکیه ای مشهور ابرو گوندش همسر رضا ضراب تاجر مشهور ایرانی چندی قبل متهم به تخریب آقار تاریخی عثمانی شده است. با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده ابرو گوندش در دفاع از خود در خصوص تغييرات غيرقانوني در اثر تاريخي استانبول گفت: تخلف را رضا انجام داد و من هيچ اتهامي را در اين رابطه نمي پذيرم.

 

شاید دوست داشته باشید بدانید که ابرو که فعالیت هنری خود را از سال ۱۹۹۲ شروع کرده است تا اینجای کار سه بار ازدواج کرده است و رضا ضراب چهارمین همسر ایرانی ایشان است

 

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود رضا ضراب، تاجر ايراني که متهم به پولشويي و پرداخت رشوه به مدیران ترکيه در عمليات بزرگ فساد مالي دسامبر ۲۰۱۳ بوده و ۷۴ روز را در زنداني در استانبول گذرانده،اين بار بواسطه صحبتهاي همسرش خبرساز شد.با استناد به گزارش اسماعيل شاهين در روزنامه سوزجو که از مدتها پيش پيگير پرونده خانه تاريخي رضا ضراب بوده که در آن تغييرات غيرقانوني ايجاد کرده بود،همسر ضراب در دفاع از خود،ضراب را مقصر اين تخلف دانست.

برای شما هم جالب است؟ :  تازه ترین خبر از سلامتی استاد شجریان از زبان همسرش (تصویر)

 

خانه فوق در دست به دوران عثماني است که سال ۱۹۷۰ با اسم اثر تاريخي درجه ۲ ثبت شده بود و رضا ضراب با اسم خريدار اين خانه سال ۲۰۱۱ آن را به همسرش ابرو گوندش هديه کرده بود. رضا ضراب بصورت غيرقانوني يک طبقه به بنا اضافه کرده و اينکه چرا مديريت شهري استانبول به اين تخلف آشکار تاجر ايراني واکنشي نشان نداده،سوالي بود که خبرنگاران و دست اندکاران فرهنگ و تاريخ ترکيه مطرح کردند.

 

پرسش اين بود آيا قدير توپباش،شهردار استانبول خود به ضراب در دستکاري اثر تاريخي مجوز داده و اگر ایشان چنين کاري نکرده پس چرا با اين تخلف آشکار برخورد نمي کند و در نهايت مسئله در شوراي شهر استانبول مورد بررسي قرار گرفت و حال ابرو گوندش مدعي است در اين تخلف نقشي نداشته و اين رضا ضراب،تاجر ايراني بود که تغييرات غيرقانوني را در اين خانه اعمال کرد.

 

مطابق آنچه در خبر روزنامه سوزجو آمده،ابرو گوندش گفته در چنین موقعیتی من صاحب خانه بوده ام با اینحال همه امور و کارهاي من را همسرم رضا ضراب انجام مي دادند و در باب خانه نيز من مرتکب تخلف نشده ام.

 

با استناد به اين خبر درخواست زندان براي رضا ضراب و ابرو گوندش از ۶ ماه تا ۳ سال مطرح است که يکي از اعضاي شوراي شهر استانبول آن را حداقل مجازات براي اين تخلف در اثر تاريخي ثبت شده مي داند.

سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند بروزترین گفتگو های دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

برای شما هم جالب است؟ :  گفتگویی صمیمانه با سحر قریشی و همسرش امید علومی
به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات