کد خبر : 29086
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۲:۳۸
8 views بازدید

گناهم آوردن سیدصالحی به استقلال خوزستان بود

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه گناهم آوردن سیدصالحی به استقلال خوزستان بود . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید. وبسایت نود: سرمربی استقلال خوزستان بیان میکند دلیل گفتگو امروز سیدصالحی را نمیدانم با اینحال ممکن است گناهم آوردن سیدصالحی به استقلال خوزستان بود . عبدالله ویسی در این باره اظهار داشت: دلیل گفتگو امروز سیدصالحی را نمیدانم، […]

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه گناهم آوردن سیدصالحی به استقلال خوزستان بود . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

وبسایت نود: سرمربی استقلال خوزستان بیان میکند دلیل گفتگو امروز سیدصالحی را نمیدانم با اینحال ممکن است گناهم آوردن سیدصالحی به استقلال خوزستان بود .

عبدالله ویسی در این باره اظهار داشت: دلیل گفتگو امروز سیدصالحی را نمیدانم، با اینحال اشکال ندارد، خدا بزرگ است، ممکن است گناهم آوردن سیدصالحی به استقلال خوزستان بود.

وی پیرامون شرایط حال حاضر استقلال خوزستان گفت: شرایط تیم خوب است. فرصت کمی تا شروع لیگ مانده است، بدین خاطر باید رو به جلو کار کنیم.

 

سرمربی استقلال خوزستان پیشتر با اشاره به لیست بازیکنان تیمش بیان میکند: سهمیه بزرگسالان مان  بسته شده و سهمیه پایین ۲۳ و امید هم تکمیل و تیم حدودا شکل گرفته است.

ویسی در انتهای گفت: بازی های تدارکاتی خوبی را انجام دادیم و یقینا یک بازی دوستانه دیگر در اهواز برگزار کنیم.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  اولین واکنش پرز به حواشی واپسینِ رونالدو
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات