کد خبر : 14956
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۵۷
7 views بازدید

یک املت بسیار خوشمزه و دارای اختلاف برای افطارتان

برای دوست داران آشپزی نوشته ای تکمیل کرده ایم با اسم “یک املت بسیار خوشمزه و دارای اختلاف برای افطارتان” که میتوانید پیشتر آن را مطالعه کنید. یک املت بسیار خوشمزه و دارای اختلاف برای افطارتان   مواد ضروری برای تهیه: روغن زیتون : ۱ قاشق غذاخوریگوجه فرنگی بزرگ : ۵ عدد خرد شدهسیر خرد شده : ۱ قاشق غذاخوریتخم مرغ : ۶ عددنان پیتا […]

برای دوست داران آشپزی نوشته ای تکمیل کرده ایم با اسم “یک املت بسیار خوشمزه و دارای اختلاف برای افطارتان” که میتوانید پیشتر آن را مطالعه کنید.

یک املت بسیار خوشمزه و دارای اختلاف برای افطارتان

 

مواد ضروری برای تهیه:

روغن زیتون : ۱ قاشق غذاخوری
گوجه فرنگی بزرگ : ۵ عدد خرد شده
سیر خرد شده : ۱ قاشق غذاخوری
تخم مرغ : ۶ عدد
نان پیتا : ۴ عدد

 

طرز تهیه:

روغن زیتون را درون تابه بریزید تا داغ شود.گوجه فرنگی های خرد شده را درون روغن تفت دهید.بعد از گوجه فرنگی فرصت به سیر می رسد. سیر را درون تابه ریخته و تفت دهید. صبر کنید تا گوجه فرنگی ها پخته شوند.

 

تخم مرغ را به آرامی درون تابه بشکنید طوری که زرده آن مخلوط نشود.بعد از سفت شدن زرده، تخم مرغ را روی نان پیتان قرار داده و دورتادور آن را گوجه و سیر سرخ شده بریزید.برای افطار نوش جان کنید.

 

برای اطلاع دوستان پیرامون یک املت بسیار خوشمزه و دارای اختلاف برای افطارتان میتوانید از ابزارهای ساده سایت “ایران پی پر” برای انتشار از نو استفاده کنید.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  به چه نحو پیاز سوخاری درست کنیم؟
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات