کد خبر : 31506
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱:۵۷
10 views بازدید

یک قایق گردشگری در غار علیصدر واژگون شد

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه یک قایق گردشگری در غار علیصدر واژگون شد. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم. خبرگزاری مهر: قایق حامل چندین عدد از گردشگران شامل یک نوزاد شیرخواره، یک زن و چند پسربچه در غار علیصدر واژگون شد. به گفته شاهدان عینی این مردم در آب سقوط می‌کنند و در حال غرق شدن بودند؛ […]

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه یک قایق گردشگری در غار علیصدر واژگون شد. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم.

خبرگزاری مهر: قایق حامل چندین عدد از گردشگران شامل یک نوزاد شیرخواره، یک زن و چند پسربچه در غار علیصدر واژگون شد. به گفته شاهدان عینی این مردم در آب سقوط می‌کنند و در حال غرق شدن بودند؛ با اینحال فردی با اسم غریق نجات در آن جا حضور نداشت تا درمقایسه با نجات این مردم اقدام کند.

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل کمپانی سیاحتی علیصدر نیز در این خصوص با تأیید وقوع این موضوع و واژگونی یکی از قایق‌های حامل مسافران اظهار کرد: با این وجود این موضوع در قسمت «سوارکن و پیاده‌کن» غار رخ داده بود و دلیل آن هم سوار شدن همزمان دو نفر از مسافران در قایق بود در صورتی که با استناد به رسم باید بعد از استقرار کامل نفر اول در قایق، نفرات بعدی با رعایت اصل استقرار کامل سوار قایق شوند.

حمید امامی ادامه داد: عدم رعایت این اصل از جانب مسافران دلیل بروز این موضوع شد، قایق هم از اسکله جدا شد و چپ کرد.

وی با بیان اینکه بعد از وقوع این موضوع فورا همکاران ما و با این وجود مسافران به آب زده و این مردم را نجات دادند، گفت: با این وجود در قسمت سوارکن و پیاده‌کن غار، عمق آب زیاد نیست؛ ضمن اینکه در این بخش یک توری پنج متری زده شده تا در صورت وقوع اتفاق، مانع از این شود که فرد به داخل فرو رود و غرق شود.

برای شما هم جالب است؟ :  فوت پسر 12 ساله بر اثر سقوط از طبقه پنجم

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات