کد خبر : 41447
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۰:۵۷
12 views بازدید

۱۰ نکته طنزآمیز با اینحال حقیقی، در زندگی زناشویی

مقاله ای پیرامون رابطه و زندگی زناشویی برای شما تکمیل کرده ایم با اسم ۱۰ نکته طنزآمیز با اینحال حقیقی، در زندگی زناشویی .با ما باشید. ماهنامه آویشن: این مقاله ۱۰ شاه کلید برای برقراری یک رابطه پایدار و سالم با همسرتان به شما معرفی می کند؛ پس خواندن آن را حتما به شوهران خود پیش نهاد کنید. ولی باید گفت بیاد داشته باشید که […]

مقاله ای پیرامون رابطه و زندگی زناشویی برای شما تکمیل کرده ایم با اسم ۱۰ نکته طنزآمیز با اینحال حقیقی، در زندگی زناشویی .با ما باشید.

ماهنامه آویشن: این مقاله ۱۰ شاه کلید برای برقراری یک رابطه پایدار و سالم با همسرتان به شما معرفی می کند؛ پس خواندن آن را حتما به شوهران خود پیش نهاد کنید. ولی باید گفت بیاد داشته باشید که زبان این نوشته طنز است و اگر یک وقت خدای نکرده یکی از این راهکارها جواب نداد، یقه ما یا همسرتان را نگیرید! برای دانستن اینکه یک زن از مرد زندگی اش چه می خواهد با ما همراه باشید.

با این وجود در ظاهر هیچ زنی شبیه به زن دیگری نیست با اینحال به توجه به انواع روحیه، ایجاد و خو، خیال و هوس هایی که خانم ها را از یکدیگر متمایز می کند، وجوه اشتراکی نیز می باشد که  آنها را به یکدیگر رابطه می دهد. باور کنید و از نو باور کنید که تمام خانم ها از مرد زندگی خود همین چیزها را می خواهند:

اول از همه صداقت

خانم ها برای اعتماد و درک متقابل در زندگی، ارزش فراوانی قائل هستند. وقتی شما دروغ می گویید، اعتماد ایشان را از خودتان سلب می کنید. مثلا وقتی همسرتان از شما پرسش می کند فلان لباس چقدر به ایشان می آید، در دلش می خواهد شما با صدای بلند و رسا این مسئله را مطرح کنید که «عزیزم مانند ماه شب چهارده شده ای!» بله، این صداقت مورد انتظار خانم هاست.

 

 

تا وقتی که از این نظر مراقب باشید، احساسات ایشان جریحه دار نخواهدشد و ایشان ممنون شما خواهدبود! همین یک جمله کفایت می کند تا رابطه زناشویی شما حداقل برای چند ساعت، چند روز یا در خوشبینانه ترین حالت، چند هفته محشر باشد. با این وجود خیلی روی بیشتر از یک روز حساب نکنید.

 
زن ذلیل نباشید

چه کسی بیان میکند اخلاق مال آدم های ضعیف و بی بخار است؟ حقیقت این است که وقتی مردها در این عرصه تلاش می کنند، احساس مخصوصی به خانم ها دست می دهد.
در زندگی با یک همسر مهربان کارهای کوچک و ارزشمندی مانند بازکردن در برای ایشان، کمک کردن به ایشان لحظه پیاده شدن از ماشین یا ظرف شستن معجزه می کند. با این وجود زیاد در این عرصه در جستجوی اثبات خودتان نباشید چون ناگهان می بینید که خودش مبدل به خانم خانه شده اید!

برای شما هم جالب است؟ :  پیش‌شرط‌ هایی که قبل از ازدواج به دردتان می‌خورد

عاشق باش و عشق بورز


عاشق نیمه وقت و دوست تمام وقت همسرتان باشید؛ این تمام آن چیزی است که یک زن از مرد زندگی خود می خواهد. با حرکات و هدایای کوچک، عشق و محبت خود را ابراز کنید. یک سخن فی البداهه، یک یادداشت عاشقانه با یک دسته گل هزینه فراوانی ندارد با اینحال همسرتان را عاشق تان می کند. با این وجود به نظر صاحبنظران نسل مردهایی از این دست را ملخ خورده، با اینحال ممکن است شما در درون خودتان یک شوهر عاشق پیشه باشید… سعی کن جیگرم!

شوخ طبعی یک چیز شخصی است


قادر اید گناه این را گردن هورمون ها بیندازید با اینحال دل خانم ها برای چیزهای کوچک و بی ارزش شور می زند و بی مقدمه نگران می شوند.

چیزی که شما مردها باید روی آن کار کنید این است که همسرتان را بخندانید و غم ها را از دور کنید! حس شوخ طبعی و بذله گویی شما به نفع تان خواهدبود.

در این عرصه تذکر یک مساله ضروری است؛ اینکه شوخ طبعی یک امر خصوصی و ویژه همسر شماست و وای به حال تان اگر در جمع قصد مجلس گردانی (شوخ طبعی) داشته باشید!

شما یک ستون هستید


خانم ها خیلی خوب از پس خودشان بر می آیند با اینحال در اعماق قلب خود دوست دارند کسی از آنها نگهداری کند. هیچ چیز مانند اطمینانی که بابت همراهی ایشان می دهید نمی تواند ایشان را راضی و خوشنود کند.

یادتان باشد ایشان دوست دارد به شما تکیه کند و شما باید مانند یک کوه یا حداقل یک پشتی، مقاومت وزن ایشان را داشته باشید! اگر ضروری است جایی به دافع از ایشان برخیزید، تردید نکنید. همسرتان هر قدر همراه با شما بیشتر احساس امنیت کند، بیشتر به شما احترام می گذارد. اصولا مردانی که تکیه گاه همسرشان بوده اند جای مهمی در تاریخ برای خود دست و پا کرده اند.

برای شما هم جالب است؟ :  چیزهایی که خانم ها از مردها به اشتباه می خواهند

 

 10 نکته طنزآمیز، اما واقعی، در زندگی زناشویی

بابا باهوش!


خانم ها جذب مردانی می شوند که باهوش هستند و حرف های عاقلانه می زنند. وقتی برنامه ریزی شده است تصمیم مهمی گرفته شود، همسرتان از شما انتظار دارد احساس مسئولیت کنید و گند نزنید! زندگی کردن با یک مرد باهوش، زن را مطمئن می کند که تمام نیازهایش برآورده شده و از رابطه و درک متقابل برخوردار خواهدشد.

اگر شما جزو افرادی هستید که ضریب هوشی شان با یک پنکه برابر می کند، نگران نباشید چون اصولا در زندگی زناشویی، مردان کم هوش زندگی راحت تری دارند!

حریم خصوصی کیلو چنده؟


اگر در بیشتر مواقع و هه جا چهار چشمی مراقب همسرتان باشید، ایشان از کشیک دادن های شما خواهد ترسید. تلاش شما برای ورود به حریم خصوصی زندگی همسرتان، ایشان را می ترساند و م جبور می شود در جستجوی پناهگاه مطمئنی بگردد. باید با کنار گذاشتن سوءظن ایشان را ترغیب کنید که گاهی با دوستانش باشد و به کارهای خصوصی خود پرداخت کند.

بگذارید گاهی کج خلقی کند و ایشان را سین جیم نکنید؛ اگر اینطور نباشد ایشان از کوره در می رود. به ایشان فضا و لحظه بدهید. بگذارید خودش باشد. نکته: با این وجود این تنها یک سمت ماجراست؛ ایشان وقتی پای شما وسط باشد یک کارآگاه به تمام معناست. حریم خصوصی وقتی یک چیز قابل توجه است که پای شما وسط نباشد! چرا؟ چرا ندارد عزیزم! همینه که هست!

وفادار باش ابله!


به زنی که ایشان را ملاقات کرده اید و دارید با ایشان آشنا می شوید، برای یک زن توهین است که مردم ایشان به خانم های  دیگر نیز توجه داشته باشد. وقتی خانمی را ملاقات می کنید، تمام توجه خود را به سخنان ایشان معطوف کنید تا ایشان احساس کند تنها کسی است که به ایشان ارزش می دهید. در این عرصه اصلا شوخی موخی نداریم!

برای شما هم جالب است؟ :  محاکمه نکنیم، پاسخگو باشیم

 

 10 نکته طنزآمیز، اما واقعی، در زندگی زناشویی

مرد خوش اخلاق نیک اندیش


موهای وز کرده و زندگی غیرمتعارف شما به تقلید از خواننده پرطرفدار تان، امکان دارد توجه دختربچه ها را جلب کند با اینحال خانم ها، مردهای آراسته و پاکیزه را دوست دارند.

لباس های گشاد و نامرتب هیچ جذابیتی ندارند. یک ساختمان کثیف و ماشینی که مانند حیاط خلوت پر از زباله است، طرف مقابل را بطور کلی سرد و بیزار می کند. خودتان را به زحمت بیندازید و عاقلانه لباس بپوشید و لطفا خدمات بهداشتی منزل تان را پاکیزه نگه دارید. در طرف دیگر خانم ها مراقب حرف زدن تان هم باشید.

دشنام دادن اصلا کار خوبی نیست. جواب ندادن به رابطه های ایشان یا قطع کردن تلفن هم یک توهین مستقیم است. اگر می دانید دیر به محل قرار می رسید، پیشاپیش رابطه بگیرید و از ایشان عذرخواهی کنید. شیرفهم شد؟

و در آخر… سوپرمن نباشید


همین که هستید خیلی هم بد نیست؛ یک آدم خوب و معمولی و دوست داشتنی. هیچ نیازی ندارد که شما رل ستاره های خوش قد و بالا و شاخ شمشاد هالیوود را در زندگی ایفا کنید و ضروری نیست هر لحظه و هر روز خودتان را به ایشان اثبات کنید… تو اثبات شده ای استاد!

لینک مقاله

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات