کد خبر : 18598
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۲۴
11 views بازدید

۱۰ نکته کاربردی برای سفری بهتر با هواپیما

مقاله ای داریم با اسم ۱۰ نکته کاربردی برای سفری بهتر با هواپیما که برای دوست داران سیر و سفر تهیه کرده ایم. وب‌سایت درنگ – بهنام حسینی: مواردی می باشد که رعایت آن‌ها مطمئنا سفرهای طولانی با هواپیما را ساده تر خواهد نمود. این که در هواپیما راحت باشید مبدل به یکی از مساله‌های مسافران شده است، علي الخصوص برای افرادی که سفرهای طولانی […]

مقاله ای داریم با اسم ۱۰ نکته کاربردی برای سفری بهتر با هواپیما که برای دوست داران سیر و سفر تهیه کرده ایم.

وب‌سایت درنگ – بهنام حسینی: مواردی می باشد که رعایت آن‌ها مطمئنا سفرهای طولانی با هواپیما را ساده تر خواهد نمود.

این که در هواپیما راحت باشید مبدل به یکی از مساله‌های مسافران شده است، علي الخصوص برای افرادی که سفرهای طولانی را تجربه می‌کنند. با اینحال در نوشته پایین پیش نهاد‌هایی را خواهید دید که مرتبط به وبلاگ‌های افرادی است که زیاد سفر می‌کنند و تجارب مفیدشان را در دست بقیه هم قرار داده‌اند.

 
لباس راحت بپوشید

لباس‌ها معمولا تاثیر فراوانی در حالات شما دارند و اگر لباس راحت به تن داشته باشید مطمئنا آرامش بیشتری خواهید داشت. سعی کنید لباستان کمربند سنگین یا دگمه بزرگ و … نداشته باشد.

 

 
قرار دادن چمدان‌ها در مکان ویژه بالای سر

گاهی مردم به دلیل نگرانی کیف یا ساکی که در آن وسایل گرانبها دارند را بالای سر و در محفظه ویژه چمدان‌ها قرار نمی‌دهند. خوب است آنها را در مکان ویژه قرار دهید و مطمئن باشید با این کار سفر راحت‌تری خواهید داشت.

آب زیاد بنوشید

یا چند بطری آب از فرودگاه تهیه کنید یا از خانه با خود بیاورید و در لحظه پرواز آب زیاد بخورید. مطمئن نباشید که غذاهای هواپیما شما را سیر می‌کند و خوب است با خود اسنک هم همراه داشته باشید.

ولخرج باشید

علي الخصوص برای سفرهای طولانی اگر توانش را دارید ولخرج باشید. اگر ضروری است پولی فراوانی برای صندلی‌های بهتر هزینه کنید حتما این کار را انجام دهید. جاهایی را انتخاب کنید که خوابیدن در آن ساده تر است.

برای شما هم جالب است؟ :  اشتباهات رایج لحظه کمپ زدن

 

 ۱۰ نکته کاربردی برای سفری بهتر با هواپیما
برای تغییر دما تکمیل باشید

در بیشتر مواقع یک کت پشمی در هواپیما همراه داشته باشید که پوشیدن و نپوشیدن آن تغییر فراوانی در دمای بدنتان ایجاد می‌کند. با این کار در بیشتر مواقع برای تغییر دما تکمیل هستید.

 جوراب ضخیم همراه داشته باشید

در هواپیما ساده تر است که کفشتان را در بیاورید. با اینحال امکان دارد خیلی‌ها با در آوردن کفششان آرامش نداشته باشند. اگر جوراب ضخیم بپوشید هم این حس را دارید که پایتان لخت نیست و هم کفشتان را در آورده‌اید که اهمیت بینهایت زیادی دارد.

کرم همراه داشته باشید

در هواپیما در بیشتر مواقع هوا خشک است و این دلیل می‌شود صورت خیلی‌ها خشک شود. خوب است در بیشتر مواقع کرم یا لیپ استیک همراه داشته باشید و صورتتان را چرب و مرطوب کنید.

صندلی کنار پنجره انتخاب کنید

اگر قادر باشید کنار پنجره بنشینید خوب است چون در بیشتر مواقع تماشا و عکاسی از بلند شدن و نشستن هواپیما دیدنی است. می‌توان حتی از مناظر بیرون با گوشی هم عکاسی کرد.

 

 ۱۰ نکته کاربردی برای سفری بهتر با هواپیما
گاهی قدم بزنید

حتما می‌دانید که نشستن طولانی مضر و راه رفتن برای بدن مفید است. پس علي الخصوص در پروازهای طولانی سعی کنید کمی در هواپیما قدم بزنید و راه بروید.

هدفون همراه داشته باشید

استراحت کردن در هواپیما اهمیت بینهایت زیادی دارد و دلیل می‌شود وقتی به مقصد رسیدید آرامش بهتری داشته باشید. برای استراحت نیاز به محیط آرام و ساکت است و قراردادن هدفون روی گوش می‌تواند دلیل شود سکوت بهتری برقرار شود.

لینک

برای شما هم جالب است؟ :  از این اشتباهات در سفر به رم دوردستی کنید
به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات