کد خبر : 42229
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۴۵
62 views بازدید

۲۴ ساعت لاکچری زندگی کنید

در این مقاله ترفندی برای آموزش توانایی زندگی برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان ۲۴ ساعت لاکچری زندگی کنید .خواندن این مقاله را پیش نهاد مینماییم. روزنامه هفت صبح – علی هادی زاده: اگر پول کافی داشته باشید، زندگی در هر جای دنیا لذت بخش می شود. در ایران نیز همه قابلیت ها برای یک زندگی لاکچری مهیا است؛ امکاناتی که برخی از آنها […]

در این مقاله ترفندی برای آموزش توانایی زندگی برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان ۲۴ ساعت لاکچری زندگی کنید .خواندن این مقاله را پیش نهاد مینماییم.

روزنامه هفت صبح – علی هادی زاده: اگر پول کافی داشته باشید، زندگی در هر جای دنیا لذت بخش می شود. در ایران نیز همه قابلیت ها برای یک زندگی لاکچری مهیا است؛ امکاناتی که برخی از آنها را تنها در فیلم های هالیوودی می توان دید و ممکن است به فکر کسی هم نرسد که در ایران نیز وجود دارند. از پرواز با جت های خصوصی گرفته تا تفریحات میلیونی و ویلاهایی با امکاناتی که فکرش را هم نمی کنید. برای نمونه سر وقت چند مورد مختلف رفته ایم تا متوجه شوید هزینه های یک روز لاکچری زندگی کردن و تفریح کردن حدودا چقدر تمام می شود.

آب بازی مدرن!

در سالهای قبلی بود که سوار شدن روی جت اسکی های کوچک بسیار باکلاس به حساب می آمد و با این وجود هزینه فراوانی هم برای شما داشت با این وجود اخیرا تفریحی در مرزهای ساحلی ما پرطرفدار شده است که پشت آن تکنولوژی های مدرنی قرار گرفته اند. فلای بورد (Flyboard) وسیله ای است که با اتصال به یک جت اسکی شخص را بر روی هوا معلق نگه می دارد و با پمپاژ و فشار آب به ایشان اجازه مانور دادن و انجام حرکات نمایش می دهد.

 

 

با این وسیله ورزشی تفریحی- آبی می توان در بالای سطح آب تا ارتفاع ۱۲ متر آزادانه پرواز کرد و با شیرجه به داخل آب و بیرون آمدن نمایش های دلنشین و چشمگیری را ایجاد کرد. فلای بورد نیروی محرکه ضروری برای انجام چنین مانورهایی را از جت اسکی می گیرد. جت اسکی این نیروی محرکه را به وسیله شیلنگ ۱۸ متری فلای بورد به نازل هایی که در پایین تخته فلای بورد قرار گرفته اند، هدایت می کند و استفاده کننده می تواند این نیروی جلوبرنده را کنترل کند. فالی بورد حاوی شناوری است که به استفاده کننده اجازه می دهد تا از این وسیله ورزشی با اطمینان بیشتر بهره ببرد. با این وجود برای تجربه این تفریح تازه و مدرن باید ساعتی ۴۰۰ هزار تومان هزینه کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  «گرامین»؛ بانکی برای فقرا

نمونه دیگری از تفریحات تازه در جاهای توریستی و پرهزینه بهره برداری از چتر پاراسل است. تفریحی که در آن شما را به یک چتر می بندند و با جت اسکی می کشند تا از سطح آب فاصله بگیرید. فاصله شما امکان دارد تا ۱۵۰ متر هم برسد با این وجود معمولا با استناد به لحظه کم پرواز خیلی چشم امیدی به آن نداشته باشید! هزینه این ورزش در برخی نقاط، حدود ۹۰ هزار تومان برای کمتر از ۱۵ دقیقه است.

ویلا با امکاناتی ویژه

برای اجاره ویلا انتخاب های فراوانی در مقابل شماست با این وجود برای گذراندن یک شب به یادماندنی قادر اید سر وقت ویلاهای چسبیده به دریا بروید تا هر لحظه خواستید تنی به آب بزنید. با این وجود اگر شرایط دریا خوب نبود، قادر اید از استخر داخل ویلا هم استفاده کنید. ویلایی که در نظر گرفتیم دو استخر دارد. یکی روباز و یکی سرپوشیده.

 

به علاوه از طرف دیگر از امکاناتی مانند سونا و جکوزی هم سود می برد. غیر از این ها تمام لوازم خانگی منزل کامل بوده و حتی قادر اید یک دست پلی استیشن و یا بیلیارد هم بازی کنید. آلاچیق و باربیکیو و دیگر قابلیت ها هم، برای مواقعی که از بازی خسته شدید به کارتان خواهندآمد.

 

در کل برای این قابلیت ها باید شبی دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هزینه
کنید. با این وجود این هزینه برای روزهای عادی سال است و اگر روز تعطیل بروید
امکان دارد به سه میلیون تومان هم برسد. 

 

جت لوکس

برای شما هم جالب است؟ :  برندینگ شهری، تنها تجاری سازی نیست

در
زندگی لاکچری اگر بخواهید قادر اید با جت شخصی هم راهی آسمان شوید. هزینه
یک ساعت پرواز با جت خصوصی حدود ۱۲ میلیون تومان است. این هزینه غیر از
پول سوخت و غیره بابت خدمات ویژه این پروازها هم هست. خدماتی مانند پرواز از
سالن تشریفات ویژه و مجلل، انتقال به فرودگاه و بالعکس با اتومبیل لوکس،
ورود به سالن تشریفات در مقصد، تعیین سرعت پرواز به وسیله مسافر، پرواز و فرود
در فرودگاه های کوچک، عدم پرواز در صورت تاخیر مسافران، سفارش غذای مورد
علاقه شما برای پرواز و امکان نگهداری پروازی برای برگشت.

 

24 ساعت لاکچری زندگی کنید 

با این وجود
این هواپیماها تا وقتی که شما تصمیم گرفته اید منتظر شما می شوند با این وجود بعد از
مدتی به ازای مثلا هر ۱۵ دقیقه تاخیر، حدود ۷۰۰ هزار تومان از شما می
گیرند. غیر از آن این هواپیماها در هر شرایط آب و هوایی پرواز کرده و
اصولا مه و برف دلیل تاخیر و توقف پرواز با جت های خصوصی نمی شود. به علاوه از طرف دیگر
حیوان خانگی شما می تواند بهمراه شما به داخل کابین جت خصوصی بیاید تا
تنها نباشید! داشتن دستشویی شخصی و پذیرایی ویژه هم که از حداقل خصوصیت های
این هواپیماها است.

 
ناخدای دریا شوید

اجاره انواع قایق تفریحی و کشتی شخصی شمال و جنوب کشور به روش ساعتی و هر روزه و انواع قایق موتوری مثل دیگر شهرهای توریستی و ساحلی دنیا امکان دارد. این قایق های تفریحی که به روش خصوصی کرایه داده می شوند حاوی سوییت، خدمات کامل آشپزخانه و خدمات بهداشتی خوب زندگی برای یک تا ۱۵ نفر هستند.

برای شما هم جالب است؟ :  چگونه وقت‌مان را خوب تلف کنیم؟

 

اگر بخواهید یک قایق شخصی تهیه کنید باید حداقل ۸۰ میلیون تومان هزینه کنید. با این وجود برای اجاره فشار فراوانی به جیب شما واردنشده و بسته به نوع قایق و تعداد نفرات باید ساعتی حدود ۵۰۰ تا بیش از یک میلیون تومان هزینه آن را هزینه کنید. غیر از آنچه ذکر شد، این قایق تفریحی تجهیز به امکاناتی مانند سالن نشیمن، اتاق خواب دو تخته یا سقف شیشه ای، خدمات بهداشتی شامل توالت فرنگی و روشویی، آشپزخانه حاوی گاز، مایکروفر، سینک ظرفشویی، کابینت و یخچال، سکوی شیرجه، عرشه مبله و… است.

لوکس برانید

بسیاری از افرادی که به جاهای تفریحی گران هزینه ای مانند کیش می روند، ترجیح می دهند وسیله نقلیه با خود نبرده و یک ماشین کرایه کنند. آن هم ماشین های از نوع سوپراسپورت های روز دنیا یا ماشین های تشریفاتی مانند لیموزین. اگر در جستجوی ماشین های سوپراسپورت باشید باید با استناد به مکانی که آنها را کرایه می کنید، هزینه هزینه کنید.

 

24 ساعت لاکچری زندگی کنید

در جزیره کیش کرایه یک روز شورولت کوروت ۲۰۱۵ حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برای شما علاقه مندان آب می خورد. به علاوه از طرف دیگر یک مازراتی گرن توریزمو هم هزینه ای حدود یک میلیون تومان برای یک روز دارد. لیموزین بیشتر به روش ساعتی اجاره شده و برای یک ساعت معمولا هزینه ای بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان از شما می گیرند. در شهرهایی مانند تهران اگر بخواهید سوار هر یک از این وسیله ها بشوید، باید هزینه ها را حدودا پنج یا شش برابر کنید.

منبع این مقاله

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات