کد خبر : 18521
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۱
14 views بازدید

۸ ابزار ضروری برای اجراِ کار هر کارآفرین

درصورت تمایل به بخش مقالات کارآفرینی سایت “ایران پی پر” مقاله ۸ ابزار ضروری برای اجراِ کار هر کارآفرین میتواند مورد استقبال شما واقع شود. وب‌سایت برسام: اگر شما در میانه اجرا و یا اجرای یک مورد عملیاتی شده از کار هستید، از قبل می دانید هیچ کمبود ابزارها، خدمات و برنامه هایی که قادر باشند با همه امکاناتشان از نمونه دیزاین، جذب بازار، عملیات […]

درصورت تمایل به بخش مقالات کارآفرینی سایت “ایران پی پر” مقاله ۸ ابزار ضروری برای اجراِ کار هر کارآفرین میتواند مورد استقبال شما واقع شود.

وب‌سایت برسام: اگر شما در میانه اجرا و یا اجرای یک مورد عملیاتی شده از کار هستید، از قبل می دانید هیچ کمبود ابزارها، خدمات و برنامه هایی که قادر باشند با همه امکاناتشان از نمونه دیزاین، جذب بازار، عملیات و فروش کالا و یا حتی شرکتتان، به شما کمک کنند، نیست. با اینحال آن گزینه ها می تواند گران و خسته کننده باشد، مخصوصا برای کسی که قبلاً نیز سرش کلاه رفته است. با کمبود لحظه و منابع، نگاه به یک منبع خارجی جهت مشاوره در باب بهترین از بهترینها، بسیار ارزشمند تلقی می شود.

این یکی از موارد بسیاری است که ما از هزاران نفر از صاحبان کسب و کارهای کوچک و کارآفرینانی که مصرف کنندگان دامنه ۹۹designs.com ، بزرگترین مارکت آنلاین جهان برای دیزاین گرافیک، هستند شنیده ایم. با استناد به تحقیقات این مصرف کنندگان، بهمراه چندین تن از مشاوران و تاثیرگذاران کسب و کارهای کوچک، یک لیست از خدمات آنلاین، ابزار ارزان و رایگان و یا برنامه هایی که هر کارآفرین باید در موردش بداند گردآوری کرده ایم:

 

 
– برای هم کاری و رابطه :

۱) Slack

اسلاک (Slack) بهترین راه برای برقراری رابطه سریع در گروه و یا یک به یک است، بحث ها را با استناد به مسئله سازماندهی می کند و همه چیز را در یک مکان تجمیع می کند و لذا پیدا کردن هر چیز در آن راحت است.

صرفه جویی در لحظه آن بعضاً باورپذیر نیست و این که ضروری نیست که برای هر جمله سریعی که با تیم خود رد و بدل می کنید، یک ایمیل ارسال کنید. با این وجود، اسلاک بهمراه یک برنامه موبایل و ادغام با یک دسته از برنامه های دیگر که شما یقیناً هم اینک نیز از آنها استفاده می کنید قابل معرفی است و برای مصرف کنندگان خاصش امکان تماسهای صوتی و تصویری را نیز ممکن می کند.

برای شما هم جالب است؟ :  8 درسی که ایجاد کنندگان شغل قادر اند از کشاورزان بگیرند

اسلاک برای کاربرانی که پول پرداخت کرده اند، بسیاری از خصوصیت ها و امکانان فراوانی دیگری نیز معرفی میکند، با اینحال ورژن رایگان آن احتمالا بسیاری از نیازهای شما را با اسم یک کارآفرین تازه کار، برآورده خواهد نمود.

۲) Google Hangouts

وقتی که این ابزار به ویدئو کنفرانس می آید، خیلی ساده اجرا می شود، مخصوصا اگر شما از گوگل سوئیت استفاده کنید. این برنامه رایگان بوده و راحت در جیمیل اجرا می شود. شما هنوز هم باید با طرف های دیگر قبل از برنامه ریزی یک نشست هماهنگی کنید، در چنین موقعیتی بر روی کامپیوترهایی که گوگل سوئیت اکتیو ندارند، کار نمی کند.

– مدیریت برنامه:

۳) Trello

Trello ساده ترین و مشترک ترین راه برای سازماندهی، تجسم، اختصاص و نظارت بر وظایف با اسم یک تیم را ممکن می کند. این ابزار برنامه ها و وظایف را به شکل موضوعات، که به روش لیست نوشته شده اند و به نوبه خود نیز از وظایف تشکیل می شوند، سازماندهی می کند.

این ابزار برای صرفاً مدیریت برنامه خیلی بزرگ است و لذا به علاوه از طرف دیگر برای طوفانهای مغزی (تکنیک بلند فکر کردن در تجارت)، برنامه ریزی مسیر پیش روی و هر نوع فعالیت های بنا شده بر لیست وظایف نیز مورد بهره برداری است. مانند اسلک، Trello نیز در رفتار تمام نیازهای یک تیم کوچک را به روش رایگان برآورده می کند.

۴) Asana

این ابزار مورد تایید کاربرانی است که در تولید تارنما های تجارت الکترونیک از آن استفاده کرده اند. ظاهر آن بسیار تصویری بوده و برای یک استفاده کننده تازه که تازه با آن آشنا می شود، راحت است و به ویژه برای کار با برنامه نویسان و مصرف کنندگان از راه دور در جاهای زمانی مختلف، مفید است

برای شما هم جالب است؟ :  با این کارها، کارمندان‌تان را ناامید نکنید
– معرفی در همایشها:

۵) Prezi

Prezi ایجاد معرفی های واقعاً پویا، مانند فیلم را امکان پذیر می کند و شما را از اتلاف بودجه و منابع بیشتر محفوظ نگه می دارد. با اینحال یک سخت این است که فرمت کاربردی در این برنامه، با هر ساختار دلخواه محتوای ذهنی که برای معرفی دارید، کار نمی کند. یک نوع از این ساختار که در آن جواب می دهد، دادن تصویر کامل برای بار نخست، و سپس رفتن عمیق تر به هر قطعه از این پازل است.

در ضمن قادر اید محتوای معرفی خود را در giphy.comو با جانشین کردن عکس ها تکراری و کلیک خورده با عکسی رایگان از این تارنما عکس ها عمومی بزرگ، عمومی تر کنید.

– برنامه ریزی و تقویم:

۶) Calendly

این برنامه شما را قادر به مبدل جست و خیز آزار دهنده زنجیره ایمیل به برنامه رابطه و جلسات می کند. به شما اجازه می دهد لینک تقویم خود را با هر کس که انتخاب می کنید و اجازه می دهید به اشتراک بگذارید تا آن گروه از مردم به طرز مستقیم در تقویم شما یادداشت کنند.

آنها با تمام ایمیل هایتان همراه سازی شده و در راستای حل تداخلات زمانی، شما قادر اید مقرراتی وضع کنید که مردم چه زمانهایی را رزرو کنند. وقتی که یک نشست رزرو می شود، به روش اتوماتیک دعوت فوق به تقویم هر دو نفر فرستاده می شود. مردم خصوصیت ای را که آنها را قادر می سازد یک نمونه از تقویم خود را بسازند و از آن در تارنما خود، برای برنامه ریزی راحت تر دموی کالا بهره ببرند، می پسندند. خصوصیت های بنیادی این برنامه رایگان هستند.

برای شما هم جالب است؟ :  دانستنی های واجب در ابتدای کار یک اشتغال

۷) x.ai

با x.ai، دستیار شخصی خود “امی اینگرام” مراقبت تمام برنامه ریزی های جلسات شماست. به دلیل آنکه امی در تشخیص انسان و درک متن در ایمیل متبحر است، می تواند مباحثه راه انداخته و سوالات درست را از فرد دیگر، به منظور هماهنگی جزئیات نشست، از طرف مقابل بپرسد. همه کاری که شما باید انجام دهید قرار دادن امی در CC ایمیل است، و ایشان در صورت نیازخود وارد صحبت ایمیل خواهد شد. تا پنج بار در ماه بهره برداری از آن رایگان است.

– دیگر کمک اداری:

۸) HelloSign

با HelloSign، شما قادر اید اعمال خسته کننده چاپ و اسکن را فراموش کنید. با این ابزار، شما قادر اید پر کردن، ثبت اسم و به انتشار از نو فرم ها و اسناد ، حتی آنهایی که الزامات قانونی دارند را انجام دهید. با اسم یک کارآفرین، اینها می تواند پیشنهادهایی برای امضای موارد کار، جلب موافقت مشاورها، بستن پیمان کار مترجم آزاد و هر چیز دیگری باشند که وکیل شما امکان دارد سر راه خود داشته باشد.

HelloSign برای تا سه سند در ماه رایگان است.

بدیهی است، این لیست تنها توجه به نوک کوه است. خدمات بزرگ تازه تر و ابزارهای نوین هر روزه معرفی می شوند. به نظر شما چه برنامه ها و یا ابزارهای دیگری هست که با اسم یک کارآفرین، شما نمی توانید بدون آنها کار کنید؟

سایت “ایران پی پر” امیدوار است مقاله ۸ ابزار ضروری برای اجراِ کار هر کارآفرین مورد بهره برداری شما واقع شود. دوستان خود را با ابزارهای سایت در باب این مقاله مطلع کنید.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات