کد خبر : 32059
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲:۵۱
14 views بازدید

۱۵ پیش بینی داغ از فصل تازه فوتبال اروپا (۱)

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه ۱۵ پیش بینی داغ از فصل تازه فوتبال اروپا (۱) . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید. وبسایت نود: در آستانه فصل تازه رقابت های اروپایی، تارنما مشهور FourFourTwo دست به پیش بینی اتفاق های فصل در مقابل در باب عده ای تیم ها زده است.  ۱۵ پیش بینی شجاعانه ای که […]

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه ۱۵ پیش بینی داغ از فصل تازه فوتبال اروپا (۱) . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

وبسایت نود: در آستانه فصل تازه رقابت های اروپایی، تارنما مشهور FourFourTwo دست به پیش بینی اتفاق های فصل در مقابل در باب عده ای تیم ها زده است.

 ۱۵ پیش بینی شجاعانه ای که برای فصل ۲۰۱۷/۱۸ صورت گرفته و در پایین بخش در ابتدا این یادداشت را می خوانیم.

۱- صعود لستر سیتی به اروپا

در سال ۲۰۱۷، لستر موفق شد از سقوط به دسته پایین تر فرار کند – و این برای مدافع عنوان قهرمانی اتفاق چندان متعارفی نبود. اکنون لحظه آن رسیده تا روباه ها از نو شرایط را به حالت عادی بازگردانند. کریگ شکسپیر در ماه فوریه در حالی هدایت لستر را به عهده گرفت که این تیم تنها یک امتیاز با منطقه سقوط فاصله داشت، و پایین نظر ایشان، لستر از ۱۶ بازی باقی مانده ۱۱ بازی بدون شکست را پشت سر گذاشت. این روند باید در فصل تازه هم ادامه داشته باشد.

بازیکن تازه تیم، ویسنته ایبورا، یک رهبر مبارز است – کسی که تصمیم گرفته اید با ایشان بجنگید. شخصیت و سبک بازی ایشان در خط میانی ستون فقرات لستر را تقویت خواهد نمود، و با فرض اینکه می توانند ریاض محرز را حفظ کنند – روند با ثبات شکسپیر می تواند آنها را به اروپا برساند.

۲- فصل بازگشت میلان – منظر دو گانه

تابستان ۲۰۱۷ با اسم تابستان احیای میلان در یاد ها خواهد ماند. آنها لئوناردو بونوچی را از یوونتوس دریافت کردند و در خط دفاعی زوج متئو موساکیو خواهد شد، که ستاره برجسته ویارئال در فصل قبلی رقابت های لالیگا بود. از جهت دیگر دیگر، آندره سیلوا یکی از هیجان انگیز ترین خرید های هجومی سال های واپسین است – ممکن است بعد از ماریو بالوتلی که در سال ۲۰۱۴ طی ۱۳ بازی سری آ ۱۲ گل برای میلان به ثمر رساند.

برای شما هم جالب است؟ :  پیشنهادی که «جادوگر» نپذیرفت با اینحال نیمار قبول کرد

سیلوا حتی از مهاجم ایتالیایی هم چند کاره تر است و به سادگی می تواند به اشتراک بهترین گلزنان سری آ قرار بگیرد، همزمان با اینکه ریکاردو رودریگز هم نمایش داده که در خط دفاعی چیز های فراوانی برای معرفی دارد. به این ها آندرا کونتی، هاکان چالهانوغلو، لوکاس بیلیا و فرانک کسیه را هم اضافه کنید تا مشاهده نمائید که یوونتوس باید نگران خیلی چیز ها باشد.

با استناد به این شرایط، جیانلوئیجی دوناروما هم پیمان خود را با باشگاه تمدید کرده و وینچنزو مونتلا، سرمربی تیم هم با تمدید پیمان، ماندنی شده است. میلان ممکن است تنها کمی از نبود عمق در ترکیب خود رنج ببرد، با اینحال در بازی های مرگ و زندگی، ترکیب اصلی آنها می تواند حتی در مقابل بهترین تیم های لیگ اروپا یا سری آ نیز ایستادگی کند. روسونری در فصل جاری حریف سختی برای رقبا خواهد بود.

15 پیش بینی داغ از فصل جدید اروپا (بخش اول)

۳- خروج تاتنهام از جمع BIG۴

تصور پسرفت تاتنهام در یک محیط بسته سخت است، با اینحال آنها امسال بیننده احیای دو تیم بزرگ شهر منچستر و چلسی تحت هدایت آنتونیو کونته خواهند بود. هر سه تیم ترکیب خود را به شکل زیادی در تابستان امسال تقویت کرده اند، همزمان با اینکه تاتنهام به تداوم اتکا کرده و کایل واکر را به یکی از رقبا فروخته است. این را بی سر و صدا زمزمه کنید، با اینحال خانه پرطرفدار آنها وایت هارت لین تخریب شده و یک فصل بازی در ومبلی انتظار آنها را می کشد.

رقابت برای مکان چهارم نیز با آرسنال خواهد بود که عملکردشان به قابلیت های الکساندر لاکازت و یک فصل سالم برای الکسیس سانچز (در صورت عدم جدایی)، تئو والکات، آرون رمزی و مسوت اوزیل بستگی خواهد داشت. روی کاغذ، توپچی ها مدعی کسب مقام چهارم هستند و با عطشی فراوان در جستجوی بازپس گیری مقام چهارم سنتی خود که فصل قبلی از دست دادند، خواهند بود.

15 پیش بینی داغ از فصل جدید اروپا (بخش اول)

۴- رئال مادرید و فتح سه گانه

فصل قبلی فورفورتو پیش بینی کرد که رئال مادرید با دفاع از عنوان قهرمانی خود در اروپا تاریخ سازی خواهد نمود و این تنها پیش بینی درست آنها بود. اگر یک تیم توانایی انجام این کار را داشته باشد، تیمی بود که ترکیبش حاوی عمق فراوانی داشت و زین الدین زیدان به شکلی استادانه آنها را هدایت می کرد. اکنون لحظه آن است که این پیش بینی را یک گام جلوتر ببریم.

برای شما هم جالب است؟ :  اکنون برای بازی برگشت، شانس داریم

رئال مادرید هم اینک تجربه دفاع از عنوان قهرمانی خود در اروپا را دارد، با اینحال این امر امکان دارد تنها شروع مسئله باشد. متوسط سنی ترکیب رئال مادرید ۲۴ سال است، که می تواند با انتقال کیلیان امباپه کاهش نیز بیابد، و در هر پست آیتم‌های متفاوتی دارند.

در جستجوی سه قهرمانی اروپا طی ۴ سال، فتح سه گانه در فصل جاری دور از فکر نیست، با اینحال این ورزش مکررا با چیز های ممکن و غیرممکن ثابت می کند که ما اشتباه می کنیم. با اینحال اگر کسی توانایی فتح سه گانه داشته باشد، رئال مادرید تحت هدایت زیدان خواهد بود.

15 پیش بینی داغ از فصل جدید اروپا (بخش اول)

۵- بارسلونا پشت سر اتلتیکو، تیم سوم لالیگا

در پشت صحنه تیم بارسلونا اتفاقات عجیبی رخ می دهد. بازیکنانی مانند پائولینیو و وراتی که در تابستان امسال مورد استقبال باشگاه قرار گرفته بودند، موفق به پر کردن حفره های خط میانی نشدند. رؤیای مارکو وراتی به ذهن خطور می کندً به کل از بین رفته است، و اکنون بیننده حماسه نیمار هستیم. آنها تمام تمرکز خود را روی تمدید پیمان طولانی مدت با لیونل مسی معطوف کردند، با اینحال هنوز نتوانسته اند که تیم خود را حول محور ایشان تقویت کنند.

در عین حال، رئال مادرید دنی سبایوس را از چنگ بارسلونا در آورد، و اتلتیکو نیز در ژانویه ترکیب خود را با ویتولو و دیگو کاستا تقویت خواهد نمود. امکان دارد فصل سختی برای کاتالان ها باشد.

15 پیش بینی داغ از فصل جدید اروپا (بخش اول)

به قلم کیان سبحانی / Fourfourtwo

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات