خبرهای ویژه

» فرهنگی » ۵ فیلم رفع توقیف شدند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۹:۳۰

۵ فیلم رفع توقیف شدند

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها ۵ فیلم رفع توقیف شدند. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. خبرگزاری ایلنا: ابراهیم داروغه زاده که شامگاه پنجشنبه ۹ شهریور در برنامه شهر فرنگ شبکه خبر حاضر شده بود گفت: باید یک تعامل خوب بین دولتمردان و سینماگران برقرار کنیم باید […]

۵ فیلم رفع توقیف شدند

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها ۵ فیلم رفع توقیف شدند. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

خبرگزاری ایلنا: ابراهیم داروغه زاده که شامگاه پنجشنبه ۹ شهریور در برنامه شهر فرنگ شبکه خبر حاضر شده بود گفت: باید یک تعامل خوب بین دولتمردان و سینماگران برقرار کنیم باید به سمتی حرکت کنیم که دولتمردان در قبال فیلم هایی که سینماگران پیرامون مشکلات و دغدغه های می سازند سعه صدر بیشتر داشته باشند و از جهت دیگر فیلمسازان نیز مصالح ملی رادر نظر بگیرند.

 وی پیرامون تحریم عده ای فیلم ها به وسیله عرصه هنری گفت: با استناد به قانون سینماها مختار هستند که فیلمها را انتخاب کنند و نمایش دهند اینکه عرصه هنری  عده ای فیلم ها را نمایش نمی‌دهد را نمی توان اسم تحریم بر روی آن گذاشت و با استناد به قانون شورای صنفی نمایش همه این اختیار را دارند که فیلم انتخاب کنند و نمایش بدهند یا نمایش ندهند.

معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی پیرامون فعالیت کمیته رفع توقیف فیلم‌های سینمایی گفت:  ۱۲ فیلم در کمیته رفع  توقیف فیلمهای توقیفی مطرح شد که پیرامون ۵ فیلم به جمع بندی نهایی رسیدیم و با اصلاحاتی توانستند نظر کمیته را جلب کنند و پروانه نمایش بگیرند.

وی ادامه داد: نظام رده بندی سنی فیلمها  را با استناد به تجربه جهانی اماده کرده ایم و هفته آتی معرفی می کنیم  با استناد به این برنامه شورای صدور پروانه نمایش فیلمها را رده بندی سنی می کند .

منبع خبر

برای شما هم جالب است؟ :  ششمین جشنواره فیلم شهر به گام آخر رسید

برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : فرهنگی
تبلیغات